Як навчитися стрибати на скейті через лежачого людини?

як навчитися стрибати на скейті через лежачого людини?

Вам знадобиться
 • Якісний скейтборд
 • Партнер, готовий на ризик
 • Завзяті тренування
 • Сильне відштовхування
 • Дотримання техніки безпеки
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як навчитися стрибати на скейті, потрібно спочатку правильно стояти і впевнено кататися на ньому. Після засвоєння основ, можна поступово переходити до базових елементів скейтбордингу. Звичайний стрибок вгору і вперед називається оллі. Він виконується або на місці, або в русі. Основний його принцип полягає в тому, щоб вчасно відштовхнутися від землі після удару задній декою по асфальту, а після спружинити, зігнувши коліна при приземленні. Таким чином, призвичаїтися, можна долати невеликі перешкоди.

 • . 2

  Деякі, що захоплюються скейтбордінгом, іноді хочуть дізнатися і про те, як кататися на двоколісному скейті. Специфіка пересування на ньому полягає в постійному утриманні рівноваги, балансуванні на двох рухливих половинах дошки. Більшість фішок на такому борді виконуються за допомогою різких поворотів. Стрибати, а тим більше долати якісь загородження або бордюри, на ньому неможливо через особливій конструкції.

 • . 3

  Виникає логічне питання, як вибрати скейт так, щоб на ньому можна було виконувати максимальне число трюків, у тому числі і стрибки через лежачого людини. Сама дошка повинна бути максимально пружинистої, але при цьому досить міцною. Дека повинна бути середньої ширини, це оптимально для виконання більшості фішок. Треки (підставки під колеса) повинні бути міцними, але не дуже товстими, щоб не надавати зайвої ваги. Колеса повинні бути м’якими для кращого зчеплення з поверхнею.

 • . 4

  Якщо вже цілком освоєно то, як їздити на скейті і виконувати базові стрибки оллі, то можна починати їх ускладнювати. Вершиною стрибкового мистецтва вважається подолання перешкоди у вигляді лежачого людини. Для того, щоб виконати такий ризикований елемент потрібно дуже багато тренуватися, і про всяк випадок знати, як повертати на скейті прямо в повітрі, щоб уникнути травми. Сенс такого стрибка полягає в дуже сильному відштовхуванні від землі і поджатии ніг. Якщо всі вказівки виконуються правильно, то стрибок буде виконаний успішно. Однак, ніколи не варто забувати про техніку безпеки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :