Як навчитися стригти машинкою: інструкція, поради

як навчитися стригти машинкою: інструкція, поради

Вам знадобиться
 • Основні правила стрижки
 • Налаштування машинки
 • Види машинок
 • Заточення лез
Інструкція
 • . 1

  Якщо в сім’ї жінки, крім чоловіка-чоловіка підростають ще й сини, то вона, навіть не маючи досвіду, стає домашнім перукарем. Стрижки з використанням машинки, сьогодні набувають все більшої популярності. Як навчитися стригти машинкою — не надто складна проблема, та й вартість приладу дозволяє придбати його для сімейного користування. Пристрій машинки для стрижки волосся досить просте. Нижній ряд зубчики не рухається, а ось зубчики верхнього ряду ковзають по нижньому. Під час їх ковзання волосся і будуть зрізати. При користуванні машинкою потрібно запам’ятати кілька основних правил: стригти можна тільки чисті і сухе волосся; рухати машинку необхідно проти росту волосся; в той момент, коли машинка доходить до верхівки, не потрібно різко відсмикнути її від голови; робити це треба повільно, щоб не пошкодити волосся.

 • . 2

  Через якийсь час прилад може знизити якість роботи і тоді слід знати, як налаштувати машинку для стрижки волосся. У ній є можливість відрегулювати леза і напругу. Для налаштування нижнього леза послаблюють утримує його болт. Щоб відрегулювати напругу обережно повертають проти годинникової стрілки регулятор до відчутного опору. Найпростіший спосіб для того, щоб машинка справно прослужила тривалий час — після кожної стрижкою потрібно очищати леза спеціальною щіточкою і змащувати їх маслом. Перед стрижкою необхідно надіти спеціальну насадку потрібної довжини. Стригти слід починати з нижньої потиличної зони. Після того, як все волосся стануть однієї довжини, насадка знімається. Вже без неї робиться окантовка, тобто акуратне вирівнювання волосся на скронях і шиї.

 • . 3

  Якщо покупка ще не зроблено, потрібно знати, як вибрати машинку для стрижки правильно. На сучасному ринку таких пристроїв досить багато. Відрізняються вони по потужності. Чим більше густота волосся і частіше використання приладу, тим більше повинна бути потужність. Якщо використання машинки не постійне, то прийнятно 10 — 15 Вт Існують прилади, що працюють від мережі, від акумулятора і універсальний варіант мережу-акумулятор. Працююча від мережі машинка дешевше і має невелику вагу, але ускладнює маневреність при роботі. Машинка на акумуляторі має більшу вагу, тому при тривалому використанні рука може відчути втому. Виходить, що кращим варіантом буде прилад, що працює і від мережі, і від акумулятора. Але він обійдеться дорожче. Не варто при виборі машинки орієнтуватися на число насадок. Звичайно потрібно всього 4 — 5 штук. Оптимальним варіантом буде машинка з одного насадкою, висоту якої можна регулювати.

 • . 4

  Якщо під час чергової стрижки машинка починає м’яти волосся, залишати нерівні зрізи і, тим більше, доставляти больові відчуття клієнту, значить, леза затупились. Існує кілька домашніх способів, як заточити машинку для стрижки. Найпростіший: між лезами помістити наждачний папір і включити машинку. При роботі леза акуратно ув’язнює самі собою. І все ж, при самостійній заточенню більшість ножів ламається і псуються. Тому, експерти рекомендують довіряти таку роботу професіоналам. При правильному виконанні всіх інструкцій і дбайливому ставленні машинка на довгий час подарує задоволення від чудово виконаних стрижок!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :