Як навчитися стриптизу будинку: покрокова інструкція

як навчитися стриптизу будинку: покрокова інструкція

Вам знадобиться
 • Диск з видеокурсом
 • Дзеркало
 • Бажання експериментувати
Інструкція
 • . 1

  Для ще більшого збільшення сексуального потягу між партнерами можна вдатися до різних способів, але самим чуттєвим з них є, стриптиз. Немає нічого більш завлекающего і приємного, ніж спостерігати за своєю другою половинкою, изгибающейся в такт красивою музиці, в танцююче світлі свічок. Від цього кров починає швидше бігти по жилах, а дихання частішає. Тому, варто задуматися над тим, як навчитися стриптизу будинку.

 • . 2

  Незважаючи на те, що професійний стриптиз досить складний і вимагає спеціальної фізичної підготовки, деякі його елементи можна освоїти і в побуті. Адже планується не брати участі у міжнародному чемпіонаті зі стриптизу, а такі дійсно бувають, але доставити естетичне задоволення. Можливо, завдяки цьому партнер вирішить відплатити тим же. Навіть якщо він зважиться не стільки як показати чоловічий стриптиз, як навчитися чому-небудь ще в інтимному плані, це вже буде позитивним результатом.

 • . 3

  Для початку освоєння цієї майстерності, необхідно мати уявлення про те, як треба рухатися. Цю проблему легко вирішити, благо на сьогоднішній день є у продажу сотні дисків з навчальними курсами. Також подібні матеріали можна скачати і в інтернеті. Переглянувши такі тренінги і трохи прорепетирувати, можна дізнатися, як танцювати чоловічий стриптиз, так і жіночий. Репетирувати найкраще перед дзеркалом — так буде зрозуміло, які рухи виходять, а які ні. Якщо деякі рухи вдається досить чисто повторити, але немає впевненості, що вони сподобаються другій половині, краще від них відмовитися.

 • . 4

  Важливо, щоб всі рухи були скутими, чуттєвими і натуральними. Якщо є можливість і бажання, можна вдатися до такого способу повчитися, як замовити стриптиз і поспостерігати за роботою професіонала. Але й без цього прості ритмічні рухи коханої людини, та ще сполучені з роздяганням в інтимній обстановці припадуть до смаку будь-кому. Відсутність в будинку спеціального жердини — не проблема, його з успіхом замінить стілець з високою спинкою.

 • . 5

  Наряд для подання може обмежуватися красивим білизною, або ж спеціально купленим костюмом, що переважно, оскільки красиво танцювати стриптиз буде набагато зручніше, відчуваючи себе справжньою стриптизеркою. Перед виступом слід підготувати кімнату і прикрасити себе. Важливо і час виконання — ідеально підійде пізній вечір, коли ніякі недозволені за день справи не зможуть вже відвернути, а напівтемрява буде скрадати недоліки. І найголовніше — прямий погляд в очі партнеру, що виражає пристрасть, обожнювання і дещицю зачаровує первісної тваринної похоті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :