Як навчитися танцювати бальні танці?

як навчитися танцювати бальні танці?

Вам знадобиться
 • Грошові кошти
 • Партнер (якщо танці, якими ви плануєте займатися, парні)
 • Танцювальна одяг та взуття
 • Бажання танцювати
Інструкція
 • . 1

  Виберете клуб. При величезному виборі друкованих видань і сайтів, що буяють оголошеннями подібного роду, довго це питання вас займати не буде. Рекомендуємо звернутися в найближчий до вас танцювально-спортивний клуб. Зверніть увагу, що сучасними і класичними бальними танцями займатися можна в будь-якому віці, при цьому ви можете бути худеньким або повним. Причому ваша фігура в процесі придбання навичок бальних танців, безумовна змінитися в кращу сторону. При виборі клубу поцікавтеся: вивчення яких танців входить в програму.

 • . 2

  Купуйте взуття з самого першого заняття! Перед початком занять в цьому взутті необхідно провести як мінімум один день. Чоловіча сорочка повинна мати гармонійну пропорцію, підкреслюючи силует. Створенню жіночого танцювального костюма присвячено багато сайтів і форумів, а також глянцеві сторінки журналів мод. Будь-яка дівчина буде захоплена захоплюючим процесом вибору сукні, його пошиття або покупки. Придумувати концертні костюми дуже цікаво. Хоча на тренування ви можете ходити і в тому, що вам зручно. Безумовно, це не повинні бути джинси. Але зручні легінси, туніки, футболки, топи підійдуть ідеально.

 • . 3

  Визначтеся з тим, що саме вам подобається більше: танцювати сольний танець або в дуеті з партнером. Якщо ви хочете самостійності та незалежності, вибирайте одиночні танці, такі як фламенко або танець живота.

 • . 4

  Ви ставите питанням «з чого ж почати?». Починайте з азів, з основних рухів під музику. Цьому вас навчать в будь-якій школі. І потім, у міру підвищення вашого професійного рівня, збільшуйте складність рухів. Звертайте увагу на точність виконання.

 • . 5

  Класичні бальні танці ніколи не виходять з моди. Вони передають нам пристрасть і ніжність, страждання і любов. Це прекрасний спосіб знову і знову занурюватися в запальний і запаморочливий танець, наповнювати себе радістю; відчувати захоплені погляди, красу і гармонію, витонченість і повітряну легкість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :