Як навчитися танцювати дівчинці хіп-хоп?

як навчитися танцювати дівчинці хіп -хоп?

Вам знадобиться
 • Музика
 • Одяг
Інструкція
 • . 1

  Отже, головне питання статті: як навчитися танцювати хіп-хоп в домашніх умовах? Для дівчинки це буде трохи важче, ніж для хлопчика, тому що у хлопців велика фізична витримка і навантаження під час танців довгий час не будуть здаватися непідйомними. Але потрібно переходити до самої суті питання. Щоб дівчинці навчитися танцювати хіп-хоп, перед початком занять необхідна розминка. Таку ж розминку роблять люди, які хочуть сісти на шпагат, тобто вона в себе може включати стрибки, біг, присідання, нахили в перебігу 10-ти хвилин. Для особливо ледачих панянок теж є варіант: налити в ванну гарячої води і також полежати близько 10-ти хвилин, щоб пори розкрилися. Після простої розминки потрібно приступати до більш складної, тільки вона буде називатися вже не розминкою, а підготовкою до самих танців. Для цього знадобляться гантелі, або що-небудь важке. Цю тяжкість потрібно піднімати руками, близько 3-х хвилин, тоді рукам буде легше повторювати рухи, належні такому напрямку танців, як хіп-хоп. Наступна вправа призначено для голови. Нею треба крутити вгору-вниз, вправо-вліво. Навіщо це потрібно? А за тим, що в хіп-хопі повинні рухатися всі частини тіла, в тому числі і голова. Ось і вся підготовка, її потрібно виконувати обов’язково перед кожним уроком танців, інакше знадобиться дуже довгий час для вивчення останніх.

 • . 2

  Такоемузикальное напрямок, як хіп-хоп, вимагає слуху. Тобто, якщо «ведмідь на вухо наступив», то вчитися буде дуже важко, навіть до неможливості, тому що потрібно відчувати ритм. Для тренування почуття ритму в інтернеті також багато програм і рад, і людям з поганим слухом потрібно частіше відвідувати сайти з подібними порадами. Ну а людям хорошим слухом пощастило, і вони можуть продовжити займатися вивченням світу хіп-хопу. Ну а щоб безсумнівно навчитися самим танцям, в інтернеті повно відео під назвою «курси хіп-хоп». Не рекомендувалося б просто вводити цю фразу і включати на програвач перший же відео з хіп-хоп. Краще знайти сайт і починати тренування з самих азів, так як в хіп-хоп, як і на гітарі, краще правильно вчитися спочатку, тому що потім переробляти буде важко. Ось і з першого самого відео, частіше називають «урок 1», дівчаткам потрібно починати тренування. І не обов’язково щодня відкривати всі наступні уроки, адже якщо щось незрозуміло, то одне відео можна переглянути тисячі і мільйони разів, якщо воно того вимагає. Ну от і вся технологія навчання хіп-хоп танців: обов’язкова розминка, підготовка та потім вже сам урок. Рекомендується не пропускати перші два пункти при занятті танцями, бо можна і м’язи потягнути без підготовки, а в гіршому випадку і зовсім — порвати.

 • . 3

  Якщо дівчинці пощастило жити у великому місті, то вона зможе вчитися хіп-хопу в секції, де правильно і руки поставлять, і ноги, безліч порад дадуть. Тому, як не подивитися, музичні школи — це краще рішення небудь навчитися, навіть якщо добре розбиратися в інтернет-уроках. Та й у школах є виїзні концерти, де можна себе показати і заробити якусь репутацію. Ось і всі поради по тому, як дівчинці навчитися танцювати хіп-хоп. Інформація дуже корисна і знадобиться, якщо в майбутньому серйозно займатися танцями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :