Як навчитися телекінезу швидко?

як навчитися телекінезу швидко?

Вам знадобиться
 • Ножиці
 • Папір
 • Голка
 • Фольга
Інструкція
 • . 1

  Телекінез, здатність переміщення предметів силою думки. У це поняття входить не тільки переміщення, але й інші впливи на предмети, і їх структури власної свідомої енергією. Здібності до цього можуть бути вроджені, але їм можна і навчитися.

 • . 2

  Освоїмо контроль свідомості: навчіться релаксації і зупиняти протягом внутрішніх думок. Візьміть за основу практику будь медитації. Займайтеся практикою розвитку власної енергетики, навчитеся акумулювати її і підзаряджатися. Тренуйтеся концентрації думки і погляду на одній точці простору. Щоб дізнатися, як володіти телекінезом, ви повинні відпрацювати вищеперелічені навички до рівня звички.

 • . 3

  Для тренування телекінезу зберіть прилад типу гіроскопа. Голку закріпіть пластиліном на рівній поверхні. З цигаркового паперу або фольги згортаємо тонку пластинку зразок пропелера. Знаходимо центр і встановлюйте на кінчик голки, що б лопаті крутилися вільно. Конструкцію закриваємо скляною колбою або банкою для виключення впливу протягів. Спорудіть паперовий конус від 7 до 12 сантиметрів у висоту. Закріплюємо від розкручування і підвішуйте на нитці в банку. Простий прилад для тренування це блюдце з водою. У нього капаем краплю олії, а на масло акуратно укладаємо маленьку голку. Вам необхідно освоїти прості вправи для того, щоб знати, як навчитися телекінезу швидко і впевнено.

 • . 4

  Розслабтеся. Звільнитеся від зайвих думок. Активізуйте енергетику. Розставте руки на відстані 10 — 20 сантиметрів один від одного. Сконцентруйте між ними енергію. Помістіть між долонями зроблений прилад. Відчувши його присутність у вашому біополе. Можете закрити очі і відчувати тільки його присутність між руками.

 • . 5

  Починаємо вплив: метод впливу залежить від особистості людини, це може бути рух енергетики між долонь, що проходить через інструмент і впливає на нього. Спробуйте подумки віддати наказ з одночасною візуалізацією руху інструменту. При правильному настрої у багатьох вплив виходить з першого разу. Тренуватися потрібно до першого стомлення. Після цього обов’язково необхідно відпочити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :