Як навчитися трюкам на скейті новачкові?

як навчитися трюкам на скейті новачкові?

Вам знадобиться
 • Скейт
 • Трохи терпіння
 • Майданчик для тренувань
Інструкція
 • . 1

  Навіть новачок на скейті, при правильному підході, може всього за один сезон навчиться виконувати близько десяти трюків. Але важливо дотримуватися головна умова — техніку безпеки і запастися терпінням, адже не все так просто, як може здатися на перший погляд. Багатьом цікаво дізнатися, як навчитися трюкам на скейті, адже це справжнє мистецтво.

 • . 2

  Для початку необхідно надіти захист, з особливою увагою треба ставитися до голови, так як під час тренувань буде дуже багато падінь. У першу чергу треба навчитися катанню на дошці, після чого можна приступати до навчання базових трюків, один з них носить назву «кікфліп».

 • . 3

  Отже, як робити трюки на скейті? Спочатку треба як слід розігнатися, при цьому займається стандартна позиція — ноги знаходяться на ширині власних плечей, аопорная нога розташовується якомога ближче до крайньої частині дошки, завдяки чому буде набагато легше зробити прокрутку дошки. Тепер робиться «клацання» — різкий удар, який повинна зробити ступня опорної ноги, на задню частину дошки робиться сильний натиск. Тепер треба зробити спробу відірватися від землі разом з дошкою — повинен вийти стрибок на одній нозі. Треба відштовхуватися опорною ногою, а головна нога витягується.

 • . 4

  Вивчивши цей трюк можна дізнатися і як стрибати на скейті. Витяжкою вважається рух, під час якого йде вперед і вгору ступня провідної ноги, при цьому ступня повинна бути вигнута у всередину. Завдяки цьому дошка піднімається в повітря і в такому положенні треба постаратися залишитися на частки секунди, коліна притискаються до грудей, а в цей час дошка повинна перевернутися в повітрі.

 • . 5

  Важливо з особливою увагою стежити, коли саме дошка буде здійснювати обертальний рух, і коли вона зупиниться. Після того як дошка перестане обертатися, необхідно постаратися вирівняти обидві ноги і зловити ними дошку, яка зупинилася. Як тільки вийде дану вправу, необхідно продовжити рух і постаратися з дошкою злитися в єдине ціле. Після вивчення цього трюку, кожен новачок буде знати, як робити оллі на скейті.

 • . 6

  Після такого стрибка треба постаратися якомога м’якше опуститися на асфальт, при цьому ноги злегка згинаються в колінах, щоб пом’якшити удар. Такий елемент носить назву «оллі» і є основою в навчанні катання на скейті, до того ж етоттрюк виглядає дуже ефектно і його зобов’язаний робити кожен скейтбордист.

 • . 7

  Головне, тренуватися якомога частіше, адже чим більше буде виконуватися такий елемент, тим швидше їм можна опанувати. Треба навчитися відчувати дошку саме в польоті, щоб разом з нею плавно приземлятися на землю. Важливо пам’ятати, що жоден елемент не можна освоїти відразу, тому необхідно якомога частіше проводити тренування.

 • . 8

  Якщо знати як прикрасити скатертину, можна буде самостійно прикрасити і скейт, адже техніка дуже схожа. Кожен скейтбордист підлаштовує дошку під себе інаносіт на неї оригінальні малюнки, завдяки чому проста дошка для катаніяможет стати справжнім витвором мистецтва.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :