Як навчитися відчувати габарити автомобіля?

як навчитися відчувати габарити автомобіля?

Вам знадобиться
 • Особистий автомобіль
 • Бічні дзеркала
 • Дорожні конуси
 • Дерев’яні палиці
Інструкція
 • . 1

  Водій, який має хороший досвід у водінні автомобіля, вже навчився добре її відчувати і може хвацько керувати транспортним засобом, але от новачкові іноді не під силу з цим впорається. Дане почуття приходить з досвідом, і не варто тягнути шию в різні боки. Є певні рекомендації, які допоможуть вам швидко адаптуватися.

 • . 2

  Досвідчений водій завжди зможе побачити новачка, по тому, як він витягує шию і намагається побачити під капота асфальт. На дорозі не варто дивитися собі під колеса, потрібно бачити тільки перспективу. Можна врізати антену в кінець бампера це допоможе відчувати автомобіль. Також корисно правильно виставити бічні дзеркала, вони стануть справжніми помічниками в дорозі.

 • . 3

  Також вам можуть допомогти фахівці і дадуть відповідь на питання: як навчитися відчувати габарити автомобіля? Зазвичай цьому вчать в автошколах, але якщо ви їх не відвідували, можете попросити досвідченого друга навчити вас. Якщо ви рухаєтеся заднім ходом, варто налаштувати дзеркала так, щоб було видно задні колеса вашого автомобіля. Намагайтеся орієнтуватися на крайню частину дзеркала.

 • . 4

  Виставите конуси у вигляді змійки і потренуйтеся в їзді, дану вправу допоможе вам добре відчувати габарити свого автомобіля. Можна також викласти палиці і влаштувати собі вузенький місток, краще ви наїдяться на палицю, ніж вріжетеся в бетонний стовп. Під час їзди по міській трасі, якщо вам необхідно перебудується, а потік машин дуже великий, варто подивитися в бічне дзеркало, якщо сусідній автомобіль повністю видно, тоді сміливо можна перебудовуватися, якщо видно тільки її частину тоді необхідно почекати.

 • . 5

  Бічні габарити автомобіля можна оцінити по бічних дзеркалах вашого автомобіля. Виконуючи дані інструкції, ви знайдете відповідь на питання: як відчути габарити автомобіля? Намагайтеся більше тренуватися за допомогою підручних предметів, в інтернеті можна знайти масу вправ для тренування. Можна звернутися до інструктора, який працює в автомобільній школі, він дасть декілька корисних порад.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :