Як навчитися володіти гіпнозом?

як навчитися володіти гіпнозом?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Досвід
Інструкція
 • . 1

  Навчитися гіпнотизувати людей хочуть багато. Інтернет рясніє їх вигуками: «Я хочу, я хочу, я хочу …» Причому більшість хоче зараз, цієї секунди, як за помахом чарівної палички стати великим гіпнотизером. Так не буває. Як і в будь-який інший діяльності все починається з малого. Хіба може зшити костюм людина, ні разу в житті не тримав в руках голки? Або написати роман, не знаючи букв? У всіх навчальних посібниках на цю тему говориться одне і те ж — починати треба з себе. Для початку потрібно навчитися розслаблятися настільки, щоб навіть в мозку не було ніяких думок. Таке собі стан тупості. Коли це досягнуто, можна починати наступний етап. Концентрація уваги на одній (темної) точці. Думки будуть розбігатися в різні боки. Їх потрібно відловлювати і повертати назад. Якщо намагатися зосередитися і в той же час думати про різні речі, то дивитися в точку можна скільки завгодно, ефекту не буде. Тільки коли людина навчиться концентруватися на одній, конкретної думки, можна переходити до наступного етапу.

 • . 2

  Отже, людина може зібрати думка в одну точку. Тепер, як навчитися гіпнозу, тобто передачу своєї думки іншій людині? Ситуація така: майбутній гіпнотизер йде по вулиці, а попереду нього — інша людина. Потрібно сформувати думку у вигляді наказу. наприклад: «Підніми праву руку!» Слід вжитися в образ йде попереду, сконцентрувати погляд у нього на потилиці і віддати уявний наказ. Вийшло? З першого разу навряд чи. Але така дія потрібно проводити знову і знову. Зрештою вийде. Наступна вправа вже складніше. Його треба починати робити не раніше, ніж буде освоєно попереднє. Складається воно в тому, що уявний наказ повинен передатися людині, яка не знаходиться поруч. Можна поставити перед собою його фотографію, або візуалізувати його образ. Слід зосередити свій погляд на точці між його бровами. Проникнути вглиб мозку. Передана думка повинна сконцентруватися на цій точці, подібно маленькому яскравому вогнику. Коли концентрація досягне межі, думка надсилається прямо в мозок і людина виконає наказ.

 • . 3

  Ці підготовчі вправи і проробляти їх потрібно довгий час, кожен день. З часом дії почнуть виходити. Повністю зрозуміти, як навчитися гіпнозу в короткий час неможливо. Якщо є людина, приголосний стати піддослідним кроликом, можна почати вчитися вводити його в гіпнотичний стан. Для цього беруть невеликий блискучий предмет і поміщають його напроти перенісся гипнотизируемого. У цей час гіпнотизер вимовляє слова здатні розслабити і приспати людину. Необхідно дослідним шляхом знайти відповідний тембр голосу, говорити спокійно й монотонно. Вплив буде сильніше, якщо погляд гіпнотизера буде пильним і не миготливим. Потрібно створити і відповідні умови — приємна музика, напівтемрява, зручне крісло. Все це допоможе ввести людину в транс. Дуже важливо налаштувати піддослідного на позитивне пробудження. Методи оволодіння гіпнозом досить прості, але потрібно володіти терпінням і силою волі, щоб освоїти їх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :