Як навчитися хитрувати?

як навчитися хитрувати?

Вам знадобиться
 • Відсутність докорів сумління
 • Уміння розбиратися в ситуації
 • Уміння відрізняти хитрості від брехні
Інструкція
 • . 1

  По-перше, Ви повинні зрозуміти, що хитрувати, аж ніяк не означає брехати. Маленька хитрість може бути зовсім нешкідливою, але при цьому принести приголомшливі плоди. Звичайно ж, потрібно вміти себе контролювати. Хитрість не повинна перетворюватися на велику брехню. Ніхто не повинен звернути на неї увагу. Про це повинні знати тільки Ви, на те вона і хитрість.

 • . 2

  Не мучте себе докорами сумління і самобичуванням. Схитрували, ну і нехай! Головне, щоб це принесло результат. Потрібно розуміти, як хитрувати і коли. Хитрість не повинна бути Вашою постійною звичкою. Ви повинні зрозуміти, що хитрощі в нашому житті просто необхідні. Є безліч моментів, коли краще схитрувати, ніж сказати правду.

 • . 3

  Звичайно, вміння скрізь і завжди говорити тільки правду дуже цінується, але, на жаль, частенько нею можна образити людину. У такому випадку, коли правда може понести за собою негатив, але при цьому її не обов’язково знати людині, обов’язково схитруйте. І не питайте, як навчитися хитрувати? Це властиво будь-якій людині.

 • . 4

  Просто перш, ніж ляпнути те, що не потрібно, подумайте і визначтеся, що варто зробити: сказати чисту правду чи схитрувати. Можливо, добре подумавши, Ви зробите правильний вибір і не сумнівайтеся, у Вас дуже легко вийде схитрувати, якщо Ви на це правильно настроїтеся.

 • . 5

  Завжди пам’ятайте — маленькі хитрощі часто приносять дуже хороші результати. Не сприймайте їх, як обман, як щось, про що доведеться шкодувати. І коли Ви навчитеся робити це від душі, повірте, жити стане набагато легше. Особливо гарні маленькі жіночі хитрощі. Вони потрібні не тільки для спокушання протилежної статі.

 • . 6

  Саме ці хитрощі допомагають жінкам по життю, частенько саме від них залежать злети і падіння в особисте та сімейне життя, успіхи в кар’єрі, на навчанні і роботі. Розумні жінки застосовують свою хитрість тільки в потрібні моменти, але при цьому вони завжди відчуває, в який саме момент потрібно застосувати це своє вміння.

 • . 7

  Повірте, в житті дійсно є моменти, коли хитрість просто необхідна. Іноді варто обдурити, звичайно, якщо цей обман нешкідливий для того, щоб домогтися потрібних результатів! Для того, щоб навчитися хитрувати, не потрібно ніяких серйозних навичок і вмінь. Потрібно лише трохи бажання і вміння застосовувати нешкідливу брехню тільки в потрібних ситуаціях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :