Як навчитися ходити на руках?

як навчитися ходити на руках ?

Вам знадобиться
 • Страхуючий вас людина
 • Гімнастичний килимок / мат (опціонально)
 • Стіна
Інструкція
 • . 1

  Як навчитися ходити на руках? Якщо людина — новачок у цій справі, то першим ділом йому буде необхідно підготувати руки, веди це та частина тіла, на яку доведеться вся основне навантаження — вага організму. Щоб зміцнити руки, необхідно виконувати щоденні віджимання і вправи з гантелями. Коли навчається без праці буде віджиматися 40 — 50 раз поспіль, пора переходити до наступного етапу. А саме, до повторення перекиду вперед і назад, як усіх нас ще вчили в школі. Перекид людині буде необхідний у тому випадку, якщо він не зможе утримати стійку на руках, і піде падіння. Він повинен уміти групуватися, щоб не впасти спиною плазом на підлогу і не отримати фізичні каліцтва. Після цього, настав час навчитися стійці на руках у стіни.

 • . 2

  Страхуючий тренується людина повинна перебувати поруч і давати вказівки новачкові. Учневі потрібно встати на коліна біля стіни на відстані 50 см, партнер стає поруч. Потім йому потрібно відштовхнутися ногами від підлоги, партнер йому в цьому допомагає, притримуючи за ноги і допомагаючи їх випрямити паралельно зі стіною. Далі помічник прибирає руки, а навчається намагається стояти хвилину-півхвилини біля стіни самостійно. Не можна згинати ноги в колінах, дригати ними, не можна прогинати спину, згинати руки (чим пряміше руки, тим краще буде опора). Руки залишаються на ширині плечей, плечі не випинаються вперед, тіло повинно бути направлено прямо без вигинів, точка опори не повинна змінювати своє положення. Тіло повинне знаходитися в позиції «свічка».

 • . 3

  Є й інші способи стояння на руках: з прогином вперед, з прогином назад, із зігнутими ногами. Але починати потрібно зі «свічки», так як саме так людині буде легше всього зловити баланс. Після того як навчається натренувався стояти біля стінки, відчуває, що готовий продовжувати свій шлях далі, тоді він повинен поступово відходити від стіни. Партнер нехай все ще стоїть і страхує його. Потрібно повторювати всі елементи вже у вільному від різних опор просторі. Збільшується час стійки, пропорційно зменшується контроль рук помічника. Під час стійки на руках відчувається, як втягується живіт, прибираються плечі. Рівновага буде знаходитися ближче до положення, після якого почнеться падіння на спину. Як тільки тренується починає відчувати, що падає — він повинен зробити перекид, який був раніше відрепетирувані до навчання стійці на руках. Інший варіант — м’яко встати на місток, який потім легко опускається вниз.

 • . 4

  Не можна очікувати швидкого успіху в стійці на руках. Це гімнастичний елемент, і кожній людині потрібен час, щоб прислухатися до свого тіла і вловити баланс, лінію, що проходить через його тіло. Не можна боятися падінь — при фізичних, спортивних, гімнастичних навантаженнях вони неминучі. Скільки разів люди падають з велосипеда, перш ніж вловити той момент, коли вони зможуть їхати на ньому без нахилів вліво і вправо! Як часто падають діти, навчаючись кататися на ковзанах, стояти на тонких гострих лезах, ще й на льоду! Тільки долаючи труднощі і страх, можна чогось добитися. Стоячи на руках, м’язи не повинні перебувати в напрузі.

 • . 5

  Задіяні кістки і суглоби, і якщо стійка вірна — не відчувається ніякої напруги. Якщо починаються відхилення, дрібні помилки — м’язи дадуть стоїть знати про це, і він повинен буде усунути помилки. Вчитися слухати тіло — важливо, воно головний підказувач. Якщо з практикою — стійка вниз головою вже здається легкою, то треба починати ходити на руках. Це ще легше, якщо тренується вловлює ритм. Ноги повинні бути закинуті трохи подалі і тільки тоді треба починати робити кроки руками. Справа в тому, що при ходьбі на руках тримати рівновагу трохи легше, ніж при стійці в положенні «свічка».

 • . 6

  Рада — щоб краще чути своє тіло і не боятися перевернутого догори дригом світу, можна закрити очі, і тоді відчуття свого тіла загостряться, відчуйте його головні та допоміжні важелі. Але це рекомендація для хоробрих, так як не всі готові закрити очі перед такою «небезпекою», як стійка на руках. Головне — впевненість у собі! Дана інструкція, якщо, звичайно ж, їй слідувати, допоможе легко навчитися стійці і ходьбі на руках. Такі його-гімнастичні елементи додадуть новачкам-гимнастам впевненості в цілому. Одна справа задатися питанням, як навчитися чомусь, інша справа — почати діяти, щоб оволодіти новим навиком. Дуже важливо розвивати своє тіло, його можливості безмежні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :