Як навчиться гіпнозу вдома?

як навчиться гіпнозу вдома?

Вам знадобиться
 • Спеціаліст у справі гіпнозу
 • Врівноваженість
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Перше про що варто пам’ятати протягом усього навчання гіпнозу будинку — це впевненість у собі і своїх здібностях. Повторюйте собі слова, що ви повністю довіряєте собі, передавайте цю впевненість всіх ближніх, хто знаходиться в даний момент поруч. Будьте повністю відкриті для себе і решти, пам’ятайте, що це запорука успіху.

 • . 2

  Про те, як навчиться гіпнозу, знали ще наші предки, але в сучасному світі ці навички довели до розуму. Для початку зробіть свій голос якомога впевненим і переконливим. Всі фрази вимовляєте якомога коротше і виразніше, але не будьте занадто, напористі, це відлякає людей. Знайдіть найбільш правильний темп голосу, він повинен бути максимально рівним, гучним і в той же час м’яким.

 • . 3

  Перед сеансом налаштуйте себе, повністю позбудьтеся навіть від найменшого напруження, ви повинні бути повністю спокійні і врівноважені. Допомагає фраза, яку потрібно говорити собі перед дзеркалом — «У мене все вийде, і я відмінно впораюся». З партнером встановлюйте близький контакт перед кожним гіпнозом, допоможіть розслабитися йому, зробіть масаж плечей, трусіть кисті рук і одночасно говорите — розслабся, довіряй мені. …

 • . 4

  Для кожної людини існує своя манера спілкування, для свого пацієнта підберіть найбільш правильну. Таким чином, ви легше введете людини в транс. Уважно прочитайте про те, як навчитися гіпнозу, якщо ви хочете домогтися успіху, нічого не переплутайте, запам’ятайте наступні слова, які потрібно сказати людині перед входженням в транс: — «Зараз я почну рахувати до 5 …», потім скажіть: «Зараз я викличу відчуття тепла і т. д.

 • . 5

  При цьому дивіться в очі впевненим поглядом, який і буде гіпнозом і змусить підкоритися вам людини. Наступним етапом запитаєте, що він відчуває в цей момент. Слідкуйте за кожним словом, якщо людина погойдується, значить все йде правильно, і прийшов час вимовити такі слова: «Тебе тягне в сторону (вперед, назад)». Запитайте у пацієнта тепло або холод ви відчуваєте, щоб він не відповів, скажіть, що все правильно, так і повинно бути.

 • . 6

  Якщо ви відчуваєте, що пацієнт вам підпорядковується, значить все йде так, як треба. Пацієнт вже в гіпнотичному стані. Але якщо ви не професіонал даної справи, не беріться за нього, так як під гіпнозом кожен може призвести реакції, з якими впоратися нелегко. Не маніпулюйте людьми, пам’ятайте, що гіпноз створений не для цього, а для лікування хвороб, наприклад алкогольної залежності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :