Як навчиться високо стрибати?

як навчиться високо стрибати?

Вам знадобиться
 • Розминка
 • Присідання
 • Стрибки з качалкою
Інструкція
 • . 1

  Ти спортсмен і любиш ігрові види спорту. Але часом наші спортивні результати далеко не найкращі, але ж ми завжди хочемо бути краще за інших. Стрибок — дуже важливий ігровий елемент в таких видах спорту, як баскетбол, волейбол і гандбол. Саме від якості і висоти стрибка залежить багато в чому результат гри. Найбільш популярна гра, де потрібно хороший стрибок це — баскетбол. Дуже важко з успіхом атакувати кільце супротивника, особливо коли суперник вище тебе. Тут на допомогу приходить високий стрибок. Для того, щоб високо стрибати, ми повинні знати, як збільшити стрибок у баскетболі. Ознайомтеся з комплексом вправ. Він реально допоможе вам збільшити стрибок не тільки у висоту, але і в довжину.

 • . 2

  Перш ніж дай відповідь на питання про те як збільшити для баскетболу стрибок, потрібно розуміти, що перед кожним тренуванням потрібна хороша розминка. Тут ідеально підходить легкий біг підтюпцем 5 — 10 хвилин, або стрибки зі скакалкою. Акуратно розтягніть робочі м’язи. В даному випадку це м’язи стегон і литкові. Не забувайте про зв’язки і суглоби. Далі відміряємо відстань 50 метром. Зі стартової точки біжимо з максимальною швидкістю до фінішу. Намагаємося піднімати коліна якомога вище. Відпочинок між прискореннями 1 хвилина.

 • . 3

  Ноги ставимо на трохи ширше ширині плечей, носки нарізно. Руки перед собою. Виконуємо повільні концентровані присідання. Виконуємо 4 підходи по 20 разів. Між підходами відпочиваємо 2 хвилини. Далі ставимо ноги вже ширини плечей і присідаємо до паралелі з підлогою. Вправа виконується так само в чотирьох підходах по 20 разів.

 • . 4

  Ноги на ширині плечей. Виконуємо 15 стрибків з максимальною швидкістю. Коліна піднімаємо якомога ближче грудей, і намагаємося стрибнути якомога вище. Вправа виконується в 4-х підходах. Відпочинок між підходами — 1 хвилина. Далі ставимо ноги у вихідне положення. Шкарпетки нарізно. Низько присідаємо і вистрибуємо в довжину зберігаючи рівновагу. Підряд виконуємо 10 стрибків. Вправа виконується також в 4-х підходах з відпочинком в одну хвилину.

 • . 5

  Ми вже виконували стрибки зі скакалкою в якості розминки, тепер нас чекає випробування нашої витривалості і литкових м’язів. Виконуємо 4 сесії стрибків з скакалкою по 2 — 3 хвилини. І нарешті, завершуємо наш комплекс вправою на литкові м’язи. Встаємо на одну ногу і з максимальною швидкістю стрибаємо за допомогою литкового м’яза. Висота стрибка 5 — 7 см, стрибаємо на одній нозі 40 секунд, потім міняємося і стрибаємо на іншій нозі, всього 4 підходу.

 • . 6

  Дорогі спортсмени, тепер ви володієте інформацією про те, як навчитися високо стрибати в баскетболі. Ці вправи зі стрибків у баскетболі обов’язково допоможуть вам розвинути силу і витривалість ваших ніг, і отже, ваш стрибок збільшиться на кілька десятків сантиметрів. Регулярно виконуйте даний комплекс 3 — 4 рада на тиждень. Помітивши що ваш стрибок збільшується, ні в якому разі не кидайте тренувань. М’язи вимагають регулярності навантажень. Підвищуйте навантаження, якщо в цьому є необхідність. За місце чотирьох підходів робіть п’ять. Вірте в себе, стрибайте вище і все у вас вийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :