Як навігатор підключити до інтернету через блютуз?

як навігатор підключити до інтернету через блютуз?

Вам знадобиться
 • Навігатор
 • Телефон, підключений до GPRS інтернет
 • Сім-карта
Інструкція
 • . 1

  Всі ми знаємо, як навігатори спростили нам життя, особливо це стосується автомобілістів. Ці пристрої дозволяють водієві не сумніватися в правильності прокладеного маршруту і дізнаватися про наявність пробки перш, ніж він в неї потрапить.

 • . 2

  Але для його коректної роботи необхідно знати як навігатор підключити до інтернету для забезпечення його зв’язку з супутником. Щоб підключення до інтернету стало можливим, потрібно перевірити дотримання кількох початкових вимог. Насамперед на телефоні обов’язково повинен бути налаштований GPRS інтернет, а в навігаторі матися той же профіль DUN і можливість запуску «Панелі управління». Також може стати в нагоді програма для клавіатури (MioTool) і PdaNet.

 • . 3

  Це диво техніки стане в нагоді і мандрівникам. Портативні навігатори, що мають різні опції і модулі, значно полегшать подорож і дозволять залишити вдома карти, компаси та інші обтяжливі шлях прилади. Але як прокласти маршрут на навігаторі починаючому мандрівникові, вперше взяла в руки навігатор? Все дуже просто — вибираємо точку відправлення (можна вибрати нинішнє місце розташування) і точку призначення. При необхідності можна вибрати ще й проміжні точки.

 • . 4

  У першу чергу потрібно знати як додати в навігатор карту. Для цього навігатор потрібно підключити до комп’ютера напряму або використовувати картрідер. Потім необхідну папку перенести на флеш-карту, тут може стати в нагоді архіватор, заздалегідь подбайте про це. Після того як папка буде перенесена, поміщаємо карту в навігатор і запускаємо систему, заходимо в головне меню, вибираємо потрібну папку і натискаємо «Створити атлас».

 • . 5

  Тепер про те як оновити програму на навігаторі. Існують різні способи. Можна використовувати спеціальні програми, скачані з офіційних сайтів, а можна оновлювати за допомогою інтернету на навігаторі.

 • . 6

  Щоб підключити інтернет на навігаторі через bluetooth, необхідно дотримуватися певних інструкцій. Спочатку включаємо bluetooth на телефоні і навігаторі і підключаємо їх один до одного. Відкриваємо панель управління і створюємо нове підключення. Далі встановлюємо потрібний телефон як модем. Тепер завантажуємо налаштування для телефону з офіційних сайтів і встановлюємо їх. Якщо всі дії виконані правильно, то інтернет на навігаторі запрацює.

 • . 7

  Нещодавно на ринку з’явилися навігатори з вбудованими відеореєстраторами. Ідея досить не погана і незабаром цілком може бути відеореєстратор стане обов’язковою функцією навігатора. Але як вибрати навігатор з відеореєстратором питання досить не простий, так як товар новий і не досить зміцнився на ринку. Перші продукти вже доступні для продажу. З візуальної точки зору продукти ідентичні, але в роботі кожен проявляє себе і при покупці необхідно врахувати всі нюанси.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :