Як називалася перша мережа в світі?

як називалася перша мережа в світі?

Вам знадобиться
 • Складний пароль
 • Знати способи заробітку в мережі
Інструкція
 • . 1

  Згідно з результатами дослідження Міжнародного союзу електрозв’язку, загальна кількість користувачів мережі Інтернет за минулий рік перевищило позначку в 2, 3 млрд. чоловік. Про такий результат творці першої в світі мережі могли тільки мріяти. А про те, як заробити гроші в мережі, винахідники і не думали. Але, яке називання отримала перша мережа в світі і кому з учених належить пальма першості в її розробці?

 • . 2

  В 1969 році Міністерство оборони США визнало за необхідне, що Америка потребує надійної системі для передачі інформації на випадок війни . Агентство ARPA запропонувало розробити для цих цілей комп’ютерну мережу. І 2 вересні 1969 року для комп’ютерної індустрії стало подією. Студенти з Каліфорнійського університету (м. Лос-Анджелес) разом з професором і американським інженером в області інформаційних технологій Леонардом Клейнрока створили першу мережу в світі. Вона виглядала допомогою з’єднання двох обчислювальних кабелів довжиною в 4, 5 метра. З цього моменту, на питання «як називалася перша мережа в світі?» можна сміливо відповісти — ARPANET. Сьогодні ж користувач може власноруч дати назву мережі. Про те, як перейменувати мережу існує маса інформації. Але тоді, в далекому 69-м, ARPANET стала лише початком великого шляху. Перша передача цифрових даних на відстані відбулося успішно — кілька біт тестової інформації з одного комп’ютера були переміщені на інший комп’ютер. Через місяць експеримент повторили, тільки дані були на цей раз передані між двома терміналами на відстані 600 км.

 • . 3

  Випробування пройшло вдало. Через час ARPANET почала активно розвиватися в науці. З’явилося більше 15 терміналів і, згодом, мережа розширила охоплення по всьому Західному узбережжю Сполучених Штатів Америки і тільки набирала популярність. З часом стали з’являтися подібні мережі, наприклад, аналог і спадкоємець NSFNET. Але все-таки ARPANET не витримала конкуренції і не змогла стати абсолютним лідером. Вона залишилася в історії лише як прототип мережі Інтернет. В 1990 році ARPANET перестала існувати. Глобальна ж мережа світу продовжує свій розвиток.

 • . 4

  Сьогодні сучасні технології залишають бажати кращого. Також вони ставлять перед користувачами масу різноманітних завдань — як дізнатися ssid мережі або як убезпечити мережу, а ще допомагають стати фінансово незалежним, так як і заробіток в мережі сьогодні є суттєвим доходом. А починалося все з малого. Точніше з мережі ARPANET.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :