Як називається найбільший острів на Байкалі?

як називається найбільший острів на байкалі?

Вам знадобиться
 • Карта озера Байкал
 • Путівник
Інструкція
 • . 1

  Острів Ольхон, не так відомий, як саме озеро, хоча він по праву може вважатися його серцем. Цей острів можна вважати і його історичним і географічним і культурним центром. Цікаві його природа і тваринний світ, але не менший подив і інтерес викликають легенди, які пов’язані з даним островом, вони надають йому непередаваний шарм. Саме з ним пов’язана легенда про походження бурят, таким чином, саме він може вважатися тим місцем, яке дорого кожному місцевому жителю. Ці легенди дуже красиві і поетичні — самі бурятські народи вважають, що їх прабатьками були благородні птахи — лебеді й орли.

 • . 2

  Саме тому даний острів залишається привабливим для всіх, хто знає і цінує перекази. Кожен повинен знати, як називається найбільший острів великого озера Байкал. Хоча на цьому озері присутній не один острів. А всього в акваторії налічується 22 острова і острівця. Розміри Ольхона дійсно вражають — його довжина становить 71 км, а ширина становить 12 км, він має витягнуту форму, і його площа становить 730 квадратних кілометрів. Цей острів розташовується недалеко від західного берега озера, від якого його відділяють Мале Море і Ольхонскіе ворота. Примітно й те, що назва цього острова назавжди вписалося в історію, як перше місце на Байкалі, куди ступив російський мандрівник Курбат Іванов з 75 козаками. Ці першопрохідці побачили неподалік від берега острів і відразу прийняли рішення — переправитися на нього.

 • . 3

  Як купити острів-це не той опитування, яке цікавило мандрівників. Для них важливо було дізнатися історію походження імені. Походження назви острова дуже просте, він переводиться з бурятського мови, як «сухий», саме це і означає Ольхон. І це ім’я підходить острову як не можна краще, так як кількість опадів, яка випадає тут щороку мізерно мало. А його схили, на яких немає лісу, віддані під невибагливу рослинність степового пояса. І це єдиний острів, який був освоєний людьми з найдавніших часів, тому він став зосередженням багатьох історичних та культурних пам’яток народу. Так туристам можуть бути цікаві кам’яні споруди тисячолітньої давності, які складені з каменів озера.

 • . 4

  З тим, як називається острів, ніяких питань немає, але є загадки, пов’язані з «монгольськими» будівлям, кам’яними стінами, які збереглися, наприклад, на мисі Шебетей. Передбачається, що ці стіни служили хорошим захистом від монгольських кочівників, які прагнули захопити острів у 6 — 11 століттях. Його розташування дійсно, дуже вдале. Він знаходиться майже в центрі Байкалу у його найглибшій позначки в 1637 метрів, і він знаходиться практично на середині озера, якщо дивитися по осі з сервера на південь . Саме в ньому сконцентровані практично всі ландшафти, якими славляться байкальські берега. І навіть у його обрисах вгадуються форми озера-прародителя

 • . 5

  У кожному разі, знати як називаються острови, обдати такими дивними ландшафтами і неймовірною історією, потрібно кожній людині. І відвідування Ольхона останнім часом стає все більш популярним у цінителів історії та тих, хто хоче відвезти звідси неймовірні за своєю красою фотографії. Ніде немає такого кількостей історичних пам’яток, як на цьому, найбільшому та відомому острові Байкалу (на 1993 рік тут налічувалося 143 археологічних об’єкта). Серед найбільш відомих і цікавих знахідок, можна виділити залишки кам’яно кладки, стародавні могильники і будови з давньою історією. При цьому населення острова складає всього 1500 осіб, більшість з яких обрало для життя поселення Хужир. Знання цікавих місць Росії, дозволяє побувати в незвіданих точках планети і отримати незабутні враження!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :