Як називається наука про рослини: занимательная ботаніка

як називається наука про рослини : занимательная ботаніка

Вам знадобиться
 • Ботаніка
 • Рослини
 • Різноманітні знання про рослини
Інструкція
 • . 1

  Як називається наука про рослини: занимательная ботанікаЕще на ранніх етапах становлення людства люди усвідомлювали всю важливість рослин в якості джерела живлення для всіх тварин, у тому числі і людини. Цвітіння рослин в ті незапам’ятні часи служили людям сигналом приходу весни і початку періоду достатку. Надалі інтерес до рослин тільки посилювався, особливо з початком сільськогосподарської діяльності людини. В епоху античності почали з’являтися перші наукові знання про рослини завдяки вченим-натуралістам того часу, але остаточно оформилася наука про рослини приблизно в 17 — 18 столітті. Незважаючи на те, що людина залежить від рослин і їжі, яку вони дають, не все сучасні люди знають як називається наука про рослини, хоча всі отримують основні знання про ботаніку і будову рослин в школі. Ботаніка — це одна з найбільш захоплюючих і перспективних наук, так як ця наука вивчає форми, різноманітність, специфіку життя, росту і розвитку різних видів рослин.

 • . 2

  Рослини — дивовижні організми, здатні споживати енергію найближчої зірки для виробництва їжі, а також є виробниками кисню так необхідного для дихання будь-якої істоти на планеті. Останні сторіччя ботаніка стала розвиватися особливо швидкими темпами, тому що різні види рослини стали активно використовуватися в медицині та інших видах діяльності людини. Багато сучасні люди згадують ботаніку, тільки коли виникає питання, як дізнатися назву кімнатної рослини. У наш час ботаніка включає в себе масу підрозділів, які завдяки великій кількості наявних знань можуть вважатися самостійними науками, тому не варто думати, що ботаніка це одностороння наука, що вивчає тільки, як відбувається запилення у рослин або щось подібне.

 • . 3

  Наприклад, палеоботаніка вивчає, як відбувалася еволюція рослин на підставі наявних археологічних знахідок і шляхом їх зіставлення. Етноботаніка вивчає вплив рослин на формування людського суспільства тощо. Ботаніка включає в себе масу найрізноманітніших знань, адже крім зростання, розвитку, поширення і розмноження рослин ця наук шукає відповіді на важливі питання, наприклад, як світло впливає на рослини і як відбувається перетворення вуглекислого газу в листі. Наука про рослини дуже важлива, оскільки дозволяє отримати точні дані, які надалі використовуються для вирощування різних культурних рослин. Для отримання хорошого врожаю потрібно знати не тільки особливості рослини того чи іншого виду, але і те як вода впливає на рослини і яка грунт найбільше підходить для вирощування культурних рослин різних видів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :