Як називається острів, де знімали рекламу «Баунті»?

як називається острів, де знімали рекламу

Вам знадобиться
 • Острів
 • Інформація
Інструкція
 • . 1

  По справжньому райська обстановка, про яку йде мова в ролику, безумовно заворожує з першого погляду і кожному відразу хочеться особисто побачити це чудове творіння природи. Кокосові пальми, білий пісок, бірюзові морські хвилі. Все це налаштовує на ліричний лад і викликає бажання опинитися в цьому місці в ту ж саму секунду. І це абсолютно реально, досить просто відправитися на Самуї, один з найбільших і мальовничих островів Таїланду.

 • . 2

  Цей острів досить віддалений від столиці Бангкока, теж дуже популярного серед туристів курорту. Відстань між ними оцінюється в 550 кілометрів. Той, хто хоче відпочити від шуму мегаполісу, буде приємно ошелешений гармонією і тишею природи, що панує казковою атмосферою. Якщо є бажання прилетіти сюди з дітьми, однозначно краще селитися в бунгало. Буде дешевше, і дитині набагато легше адаптуватися. Дуже багато уваги приділяє уряд райського острова туризму. Це зрозуміло, адже туризм є основним джерелом доходу. На розвиток і удосконалення туристичної галузі вливаються щорічно мільярди доларів. Будуються місця відпочинку, комфортабельні готелі, дитячі центри.

 • . 3

  Ще на питання: як називається острів, де знімалася реклама «Баунті», є одна відповідь. Він теж знаходиться в Таїланді і називається Самет. Знаходиться він в 150 кілометрах від Паттаи, добиратися, природно, доведеться на поромі або катері. Сам по собі острів зовсім не великий, 3 на 7 кілометри. Самет вважається національним заповідником, проте це не заважає будувати тут великі комфортабельні готелі і невеликі бунгало для любителів екзотики. Море прозоре й чисте, а пісок похід на борошно, настільки дрібний і білосніжний. Кажуть, що пальми для зйомок були привізні. Але ті, які ростуть на пляжах Таїланду, теж дуже схожі на пальми з реклами. Настільки вони красиві і величні. Особливо приємно спостерігати, як теплий морський бриз ворушить гілки і кокоси. До речі, кокоси з Тайланда вважаються найсмачнішими у світі.

 • . 4

  І якщо Самуї і Самет такі маленькі острівці, то виникає питання, як називається найбільший острів? Найбільшим островом вважається Гренландія. Це острів Данії, що омивається двома океанами: Північним Льодовитим і Атлантичним. Велика частина острова вкрита віковими льодами, але це не заважає тут існувати населеним пунктам. Кажуть, що в давні століття острів спочатку був покритий рослинністю, а лише потім покрився льодовиками. Взимку температура опускається до — 35 градусів, а влітку піднімається максимум до + 10. Цей острів відрізняється дуже багатою фауною. Тут мешкають північні олені, білі ведмеді, вовки, песці, гренланскіе кити і тюлені.

 • . 5

  Подивившись надихаючу, розслаблюючу і розбурхує рекламу про райську насолоду, виникає питання: як купити острів? Це абсолютно реально, якщо в розпорядженні є енна сума грошей. З кожним днем такі угоди стають все популярнішими, купуються острова по всьому світу. І можливо скоро це стане так само просто, як купити дачу або машину. Разом з островом продаються і права на розробку корисних копалин.

 • . 6

  Для того, що б отримати задоволення, зарядитися енергією і розслабитися, відвідайте справді чудову країну Тайланд. Там відкривається незрівнянний вид, корисний морське повітря лікує і дарує незабутню насолоду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :