Як називається порода овець з тонкою шерстю?

як називається порода овець з тонкої шерстю?

Вам знадобиться
 • Молодняк
 • Вівчарня
 • Пасовище
Інструкція
 • . 1

  Перш за все потрібно визначитися з породою овець. Найкращою вважається австралійський меринос. Дуже добре себе зарекомендували радянський і американський меринос і рамбулье. Ці породи розводять у Дагестані та Казахстані. Коли майбутній вівчар визначиться з тим, як називається порода овець, яку він буде розводити, то потрібно купити молодняк саме цієї породи.

 • . 2

  Зараз розведенням мериносів займаються безліч фермерських господарств по всій Росії. Тому і з покупкою молодняку великих проблем немає. Ці вівці відмінно адаптуються до будь-яких умов, немає особливих відмінностей в тому, як розводити овець з тонкою шерстю або м’ясних. Тим більше, що зараз є вівці м’ясо-вовнових. У них і шерсть тонка і на м’ясо вони годяться. це такі породи, як прекос. Це скоростиглі породи м’ясо-вовнової спрямованості.

 • . 3

  Важливою частиною отримання вовни хорошої якості є зміст і годування овець. Влітку вони пасуться на вигонах і отримують достатню кількість їжі. Восени їх поселяють у спеціальних приміщеннях і фермер повинен вирішити як годувати овець-сіном і силосом, або комбікормом. Для овець з тонкою шерстю в приміщенні повинні бути дерев’яні гратчасті підлоги, тоді менше сміття буде в їх шерсті.

 • . 4

  Якщо тонкорунних овець правильно утримувати і годувати, то вони дадуть дуже гарний прибуток господарству. Стрижуть мериносів один раз на рік. Існують спеціальні машинки для стрижки тварин і навіть недосвідчена людина може впоратися зі стрижкою, але краще всього довірити це людині, яка знає як стригти овець. Це буде набагато швидше і якісніше. Шерсть зазвичай здають заготівельникам.

 • . 5

  Вовна, настріжені з тонкошерста овець, може бути меріносова або меріносова. Перша відрізняється білим, з різними відтінками кольором, шовковистістю і м’якістю. Вона рівна в руні і в штапель. Звивистість і густота хороша. Чи не меріносова може мати різні відхилення від стандарту. Якщо задатися питанням як називається шерсть вівці, то треба сказати, що знята цілком, вона називається руно.

 • . 6

  Взагалі поняття меринос — це не конкретну назву однієї породи, а скоріше позначення якості вовни. Тонкорунних овець (мериносів) розводили в Середній Азії вже за 200 — 300 років до нашої ери. Остаточно порода групи мериносів сформувалася в Іспанії, куди її завезли фінікійці. Звідси мериноси поширилися практично по всій планеті. У Росії вони з’явилися вперше в 1802 році, але практично цю породу стали розвивати в 20-х 30-х роках минулого сторіччя

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :