Як називається шерсть вівці: класифікація вовни

як називається шерсть вівці: класифікація вовни

Вам знадобиться
 • Класифікація
 • Інформація
Інструкція
 • . 1

  Розведення овець — не накладна справу. Зате скільки користі від них можна отримати. Це і шерсть, і молоко, і жир, і м’ясо. Взимку вівцям потрібно сіно, а влітку пасовища. У відмінності від великої рогатої худоби, вівці можуть пастися в передгір’ях і поблизу ярів. Багато коштів для будівництва житла теж не поїде. Вівці-беззахисні тварини, частково це пояснюється слабким зором. Один вовк може загризти все стадо, і навіть не отримає відсічі. Через поганий зір вівці дотримуються один одного, куди одна вівця йде, туди й інша.

 • . 2

  Як називається шерсть овець? Вона залежить від волокон і може бути: однорідна, неоднорідна. Мериносова шерсть кремового кольору, м’яка, еластична, однакової довжини. Чи не меріносова шерсть може бути різних кольорів: біло-сіра, сіра, чорна. І за якістю поступається попередній. Овець поділяють на такі види: толсторунние, напівтонкорунні, грубошерсті. У толсторунних шерсть м’яка, складається з пухових шерстинок. Грубошерсті вівці м’ясисті, в основному їх вирощують для отримання продуктів харчування. Як називається порода овець, яка найбільш затребувана? Романовська порода вважається найпопулярнішою через те, що одна вівця може принести 4 або навіть 5 ягнят. Та й ціна на овчину в порівнянні з іншими велика. У східних народів особливим попитом користується баранина, тому в тих краях знають як розводити овець. З давніх часів людина тримає овець, вони його одягають і годують. На баранячому жирі готується багато страв східної кухні.

 • . 3

  Як годувати овець? Раціон має бути різноманітним, щоб надалі отримувати смачне м’ясо і добротну шерсть. Якщо мова йде про корми, то щодня на одну вівцю йде близько 3 кг. На пасовищах вже самі тварини визначають кількість з’їденого. Пасовища краще організовувати на степових місцевостях, а не на заболочених луках. Вівці люблять ласувати зеленою травою, злаками, сіном, силосом, овочами, спеціальними кормами. Сиру картоплю, моркву, баштанні по можливості повинні входити в денний раціон. Досить буде 2 — 3 кг для дорослої особини, 1 кг для молодняку. Сіно, до складу якого входить різні сорти трав, кукурудзяний силос-відмінний корм для тварин.

 • . 4

  Ще однією особливістю овець є їх погана зорова пам’ять. Вони абсолютно не запам’ятовують свій двір, а пастися з ними випускають кіз. Почуття стадності розвинене у овець дуже сильно. Це заважає в такій справі, як стригти овець. Тривалість життя тварин близько 20 років. Але так довго їх не тримають, 8 років — максимальний термін.

 • . 5

  Але якщо матка відрізняється високою репродуктивністю і її потомство має хорошу шерсть, то вона стати в нагоді в господарстві і на більший термін. З віком у овець стираються зуби, що призводить до неможливості пережовувати корм.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :