Як назвати білого кошеня — хлопчика?

як назвати білого кошеня - хлопчика?

Вам знадобиться
 • Пафос
 • Відповідність
 • Оригінальність
 • Астрологія
 • Підказка серця
Інструкція
 • . 1

  Коли в будинку з’являється чотириногий друг, то виникає проблема, як назвати білого кошеня хлопчика. Саме в такі моменти з голови виходять всі підходящі варіанти. Хочеться придумати гарне й оригінальне ім’я, але перебираючи всі клички, підходящої як завжди не знаходиться. Багато хочуть назвати вихованця яким-небудь американським ім’ям. Однак потім мучать сумніви, а чи варто? Адже, багато хто вважає, що назвати кота Бернаром або Пушком занадто пафосно. Звідси, вже йдуть обмеження. Хтось не вітає російські імена, хоча в чомусь вони мають рацію. Не рекомендується давати домашній тварині такі імена, як Васька або Мишко. Адже, кіт може взяти долю того людини. Звичайно це все прикмети і старовинні забобони, але вони дійшли до цих часів, тому бажано прислухатися.

 • . 2

  Дуже важливо вибирати ім’я, орієнтуючись на розмір і породу котика. Адже, безглуздо виглядатиме, якщо перського кота назвати Шуриком, а сіамського Пінкі. Ім’я для білого котика має повністю відповідати його образу. Також дуже важко представитися, що дворового кота звуть Король або Бенджамін. Звичайно, можна виявити оригінальність і піти проти стандартів. Тільки такий підхід не викличе захоплення. Реакція з боку — це палець біля скроні, досить неприємне видовище. Тому, щоб назвати кота хорошим ім’ям, потрібен час і терпіння. Потрібно шукати всілякі варіанти і розглядати їх з точки зору дорослого, адекватної людини. Навмання вибирати категорично не можна. Потрібно пам’ятати, що від імені залежить подальша доля кошеня. Хочеться відзначити, що в більшості випадків характер і ім’я збігається. А це досить серйозна тема для роздумів. Адже, не зовсім хочеться кота-бруднулю чи кота-хулігана. Хочеться, щоб кіт був чимось схожий на господаря. Тому й ім’я потрібно вибирати підходяще.

 • . 3

  У цій справі дуже добре цінується фантазія. Рідкісне і оригінальне ім’я кота буде частіше запам’ятовуватися. А значить, кіт буде відгукуватися на цю кличку набагато краще. Варто відзначити, що бажано вибирати коротке ім’я. У паспорті для котів, звичайно, можна вписати і прізвище, та по батькові, але в повсякденному житті потрібно скоротити ім’я максимально до 6 символів. Наприклад, якщо повне ім’я кота Джеральд, то можна просто Ед. Також, потрібно вчинити і з іншими іменами. Буває, деякі імена не скорочуються або скорочуються, але там зовсім белиберда виходить. Тут бажано підшукати інше ім’я. Для тих, у кого не зовсім хороша пам’ять, бажано придумати відразу коротке ім’я. З трьох або чотирьох букв, можна теж скласти оригінальне і незвичайне ім’я. Головне включити кмітливість.

 • . 4

  Ім’я для хлопчика кота придумати досить просто. Тільки треба, щоб воно йому підходило. З маленького віку в питомце можна помітити щось незвичайне. Наприклад, занадто шустрий або навпаки тихий, може їсть те, що не їдять інші. За цим деталям, можна і зміркувати, яке ім’я вибрати білому коту. Зазвичай всі самці завжди спритні, але в більш зрілому віці вже стають менш спокійними. Можна почитати в книгах значення імен, тоді прізвиська будуть повністю відповідати характеру вихованця. Також потрібно враховувати знак зодіаку кота. Зазвичай астрологи пишуть, якими іменами бажано назвати. Але варто пам’ятати, що імен різних багато, а підходять саме якогось певного коту одиниці.

 • . 5

  А взагалі, не варто морочити голову з цього приводу. Кличка для білого кота може бути будь-який, головне — це, щоб кіт був хорошим. Адже, вибрати ім’я — не така вже й серйозна проблема. Тому краще називати так, як підказує серце. Воно вже точно не обдурить!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :