Як назвати дівчинку в серпні?

як назвати дівчинку в серпні?

Вам знадобиться
 • Церковний календар або святці
 • Східний гороскоп
Інструкція
 • . 1

  Скористайтеся святцами чи церковним календарем: ім’я дитини ще сотні сотні років тому визначали саме по них, і завжди «вгадували» з іменами. У календарі кожному дню серпня відповідає своє, і найпопулярнішими «серпневими» іменами були і залишаються Парасковія, Уляна, Марія, Нонна, Дар’я, Ірина, Валентина, Клара, Анна, Світлана, Анфіса, Кристина (Христина). Не влаштовують імена старовинні — є більш сучасні, які зустрічаються часто — Сусанна (або Сузанна), Мілена (або Мілана), Магдалина, Стелла, Сабіна, Моніка.

 • . 2

  Не нехтуйте і східними гороскопами — ім’я має відповідати і знаку зодіаку, якщо ви в це вірите. Важко вимовлені імена, особливо для дівчаток, є перешкодою при спілкуванні, і викликають — особливо у підлітків — незручність при зверненні, а у того, хто до дівчинки звертається — напруга. Від того, як назвати доньку в серпні, будуть залежати переживання або деякий дискомфорт, і це стимулюватиме дівчинку до постійного доведенню оточуючим своєї значущості.

 • . 3

  Крім цього, бажано приміряти ім’я на сторонню людину. Варіантів імені може бути багато, і його простіше приміряти саме на сторонню людину — для оточуючих ваша дитина такий же сторонній, і слід прислухатися до своїх емоцій і асоціаціям. Вони можуть бути досить неоднозначними. Не зайвим буде і оцінка звучання обраного імені з вуст чужої людини. Саме так до вашої дитини будуть звертатися в школі, на роботі і на вулиці — жоден сторонній людина не буде вимовляти ім’я малятка з такою ж ніжністю і любов’ю, як і ви.

 • . 4

  Асоціації з тезками (знайомими, знаменитостями, родичами) при виборі імені не завадять також. Вибрали кілька імен, але як назвати дівчинку в серпні — складно? Згадайте про достоїнства і недоліки людей з такими ж іменами (ім’я відбивається на характері й поведінці людей практично завжди однаково), зважте удачу цих людей. Приділіть увагу поєднанню імені та по батькові дитини. Потрібно оцінити це — поєднання може коробить слух, і варто задуматися над іншим ім’ям. Якщо у по батькові та імені наголосу потрапляють за рахунком на однаковий склад, звучання буде гармонійне, і бажано, щоб не було нагромадження приголосних чи голосних звуків при вимові та імені дівчинки, та по батькові.

 • . 5

  Психологи надають значення відповідністю імені та баченню батьками майбутнього характеру дитини. Потрібно подумати про те, який дівчинка повинна бути з вашої точки зору. Хочете забезпечити їй спокійну і тиху життя — потрібно уникати імен рідкісних або занадто банальних: ім’я викликатиме у дочки дискомфорт. Планує виростити самостійну особистість, яка завжди відстоїть і себе, і свої інтереси — зручне ім’я не підійде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :