Як назвати кошеня-дівчинку?

як назвати кошеня-дівчинку ?

Вам знадобиться
 • Книги з фелінології
 • Довідник імен для кішок
Інструкція
 • . 1

  Перш, ніж назвати кошеня, потрібно уважно придивитися до нього. Капітан Врунгель не дарма говорив: «Як яхту назвеш, так вона і попливе …» Матильда може стати інтелігентною і граціозною кішкою, а Мурка буде голосно муркотіти і ловити мишей. Потрібно сказати, що особливих правил при виборі котячого імені не існує. Тим часом, досвідчені власники спочатку намагаються вивчити зовнішність і характер свого вихованця, а потім давати йому ім’я. У селах, як правило, ім’я довго не вибирають. Василиса, Машка, Муся, Фрося — найпоширеніші імена для дівчаток.

 • . 2

  Природно, якщо кішечка взята з розплідника, а її мама і тато є володарями різних титулів і нагород, їй дається ім’я вже при народженні. Воно записується в родовід кошеня. Господарям пропонується на вибір лише кілька варіантів скорочення імені. Тому перед ними не стоїть питання про те, як дати ім’я кошеняті дівчинці та довідники по іменах їм не потрібні. Якщо породиста кішка не призначена для виставок або розведення, можна назвати її так, як хочеться. І не дотримуватися імені по паспорту. Тут у господарів відкривається величезний простір для фантазій: Шуша, Мишка, Ромашка, Карамелька, Кися. . .

 • . 3

  Поведінка кошеня може допомогти у виборі імені. Ігрунов і велика майстриня стрибків і кульбітів може стати Ласкою, Пантерою, Шкодою або Тигрой. Лентяйка і любителька поспати — Сонею, Нірваною або Нежей. Смішинка, Єгоза, Ешка, Ежевічка, Буся — для маленької хуліганки і задираки. Ім’я Зайка підійде для полохливої і делікатній кішечки. А якщо вихованка не проявляє будь-яких відмінних рис у своїй поведінці і поводиться як звичайний кошеня, можна придумати їй будь-яке ім’я: НАББА, Пуся, Наомі, Лаванда, Лапа, Лілі, Мімі. До речі, кошенята швидко запам’ятовують прості імена, що складаються з 2 складів. Дуже часто маленькі діти придумують відмінні імена для кошенят. Можна запитати про це своєї дитини.

 • . 4

  Крім поведінки улюблениці, потрібно звернути увагу на її породу. Так, наприклад, британським короткошерстим підійдуть імена Мері, Кетті, Бетсі. Кішку породи єгипетський мау можна назвати по імені богинь Стародавнього Єгипту: Ісіда, Нефтида, Нут або Баст (Бастен). Окрасою або особливості вовни також можуть підказати про те, як назвати кішку відповідним ім’ям. Наприклад, Пуша — відмінне ім’я для перських або сибірських кішечок. Білянка, Снєжка, Млеч, Сакура підходять для дівчаток-котят зі світлою шерстю. Клякса, Нічка, Вакса, Нуар, Чорнушка — для маляток з чорною шерстю. Ім’я «Грея» підійде для сірих кішок.

 • . 5

  Вибираючи ім’я, важливо пам’ятати про те, що кошеня дуже швидко виросте і перетвориться на струнку і витончену красуню. Тому, ім’я має бути солідним і підкреслювати чарівність домашньої киці. Деякі господарі воліють не мудрувати лукаво і називають кошенят звичайними російськими жіночими іменами. Немає нічого поганого в тому, якщо в будинку з’явиться Анфіса, Ніка, Нюся, Настя, Аліса, Фрося або Зоя. Хтось віддає перевагу вибрати ім’я кішці за допомогою імен своїх улюблених героїв. Так з’явилися Скарлетт, Мішель, Леді Ді, Даліла. Досить часто кішечок називають складними іноземними іменами: Феліція, Матильда, Марісса. Але рано чи пізно киці припиняються в Фелю, Тілю або Машу. Все-таки, короткі імена сприймаються простіше.

 • . 6

  Кішку письменника і доктора А. П. Чехова звали Хіна, Джонна Леннона — Сіль (за назвою ноти), а великий Хемінгуей назвав кошеня жіночої статі Кубою. Так, на ім’я тварини можна судити про те, чим займається її господар. У системних адміністраторів в будинку заводяться Матриці, а у колекціонерів дорогих авто — пухнасті і муркочуть Ламборджині, Інфініті або Феррарі. Але це, швидше, належить до розряду екзотики і зустрічається досить рідко. Серед домашніх представників сімейства котячих є такі, які люблять співати пісні і голосно муркотіти. Якщо кошеня виявився саме таким, можна назвати його мугикаючи, Мявкой, нявкає.

 • . 7

  фелинологами помітили одну важливу особливість при виборі імені для кошеняти жіночої статі. Науково доведено, що кішки найкраще запам’ятовують імена, якщо в них є свистячі або шиплячі звуки. Щоб киця звикла до свого імені, потрібно використовувати його якомога частіше. Особливо добре допомагає годування. Насипаючи в мисочку корм, слід підкликати вихованку тільки по імені, але ні в якому разі не «киць-киць». Можна вважати, що ім’я вибрано вдало, якщо котейка швидко його запам’ятовує і миттєво відгукується. Вибір імен для кішок величезний і зупинитися на одному, часом, досить важко. Але, який би кличка не була, головне, щоб вона сподобалося і господарю, і самої кішечці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :