Як назвати німецьку вівчарку-хлопчика оригінально?

як назвати німецьку вівчарку- хлопчика оригінально?

Вам знадобиться
 • Любов до тварин
 • Фантазія
 • Енциклопедичний словник
 • Родоводи книги породи
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Після появи цуценя будинку вся сім’я зазвичай починає дружно обговорювати: так, як назвати німецьку вівчарку-хлопчика? Бажано згадати всі позитивні імена вівчарок зі старих фільмів. Як звали пса в «Чотирьох танкістів і собаку»? Чи подобався господареві прикордонний пес Алий і поліцейська собака К- 9? Прислухатися до себе і зрозуміти, яке ім’я приносить задоволення. Краще, щоб ім’я було мужнє і німецьке. Рудольф, Зорро. Або передбачало бажані риси характеру собаки. Стрімкий, Борець, Рекс. Ну і звучати воно повинно коротко, різко і мужньо.

 • . 2

  Сім’я, начитавшись і надивившись, як виглядають цуценята німецької вівчарки, що з них виростає потім, зазвичай навперебій починає пропонувати імена. Але смішний вухатий щеня зазвичай ще не схожий на дорослу, чистопорідну німецьку вівчарку — гнучку, міцну, добре розвинену фізично, з граціозними рухами і граючими м’язами. Необхідно вибрати ім’я, яке стимулюватиме розвиток собаки в обраному напрямку. Для цього є сенс взяти великий енциклопедичний словник, виписати всі вподобані імена героїв і полководців на обрану літеру і обговорити з домашніми, яке ім’я віддати перевагу.

 • . 3

  Багато вибирають також ім’я, перебравши всі родовідні книги породи, і підібравши цуценяті ім’я відомого пса — чемпіона або переможця змагань. Ну, ось, ім’я та придумано. Німецький імператор або давньогрецький герой лежить на килимку під дверима і дивимося благальними очима — просить гуляти. Але як привчити німецьку вівчарку відгукуватися на ім’я, тим більше на вулиці? Необхідно відразу вибрати постійний укорочений варіант імені і почати, дивлячись на цуценя, називати його. Коли він перший раз підійде на ім’я — треба заохотити його ласощами. Десь через три дні цуценя почне відгукуватися на ім’я і на прогулянці.

 • . 4

  Можливо, перший досвід собаківництва пройшов успішно, і сім’я вирішила взяти другу собаку — на цей раз дівчинку. Як назвати німецьку вівчарку-дівчинку? Варто дотримуватися німецького стилю. Фрау, Марта, Тара. Коротке звучне позитивне ім’я, краще з буквою «р» — вона надає додаткової сили звучанню імені в натовпі і в міському шумі. Деякі, бачачи в собаці жіночої статі майбутню проізводітельніцей, вибирають імена, що підкреслюють материнські якості і відповідні для родоначальниці лінії. Гера, Астарта, Афродіта, Катерина. Словом, підібрати ім’я вівчарці-дівчинці не менш захоплююче завдання, ніж хлопчикові.

 • . 5

  Ім’я обов’язково повинно звучати розбірливо й чути, особливо під час дресирування собаки. Ну і, звичайно, господареві необхідно знати, як навчити німецьку вівчарку командам і на майданчику для навчання, і вдома. Самим з 2-х місяців можна навчити цуценя виконувати найпростіші команди із загального курсу дресирування (ОКД). Це команди «До мене», «Поруч», «Стояти», «Лежати», «Сидіти», «Місце», «Голос», «Мовчати», «Апорт». К 6 місяцях щеня німецької вівчарки повинен добре їх освоїти. С 6 місяців можливе тренувати на майданчику. Надалі при бажанні господаря можна освоїти курс «ЗКС» — захисно-вартова служба, і отримати чудового друга і партнера, що носить далеко не випадково обраний горде ім’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :