Як назвати ресторан: мислимо креативно

як назвати ресторан: мислимо креативно

Вам знадобиться
 • Назва ресторану
 • Розкрутка
 • Управління рестораном
 • Відкриття закладу
Інструкція
 • . 1

  У ресторанному бізнесі не буває дрібниць. Якщо театр починається з вішалки, то це культурно-розважальний заклад — з вдало запам’ятовується назви. По частині розкрутки ресторану є чимало варіантів. Один з них — подумати над вивіскою! Адже від того, як буде наречена нова бізнес-одиниця, залежить подальша доля даного підприємства з обслуговування населення. У зв’язку з цим пригадується вислів капітана Врунгеля з радянського мульфильма: «Як ви судно назвете, так воно і попливе!» Як назвати ресторан вирішувати тільки його власнику. Це тільки на перший погляд здається, ніби створити барвисту вивіску з незабутнім словом в якості назви ресторану простіше пареної ріпи. Взявшись за процес придумування, через певний час приходиш до висновку, що найкраще в цій галузі вже давним-давно вибрано і знайти щось воістину оригінальне не представляється можливим. І банальним словом нічого не вирішиш: клієнтові воно може не сподобається, і він більше не захоче приходити на вечерю. Звичайно, можна сказати, що на всіх не догодиш, але все ж … І раптом, о диво: осінить класна ідея, знайдеться одне звучне, соковите підходяще слово — і ви вже не встигаєте приймати гостей!

 • . 2

  Як розкрутити ресторан знають і вміють не всі, але багато хто хоче домогтися успіху на даному терені. Фахівці-ресторатори дають з цього приводу кілька корисних порад: — бажано, щоб назва закладу паралельно знаходило б відображення у відповідному оздобленні інтер’єру, дизайні стін, стель, меблів, в назвах страв і зовнішньому вигляді аксесуарів — посуді, меню, скатертинах; — назва може бути якого завгодно формату, але рекомендується складати його з одного-двох слів, оскільки довге найменування все одно клієнтура надалі скоротить до одного слова для зручності; — у назві важливу роль відіграють стиль закладу або специфіка його діяльності.

 • . 3

  Як управляти рестораном цілком можна дізнатися з спецлітератури або Інтернету, а от мислити креативно не навчишся ніде. Тому якщо у самого нічого не виходить з назвою, переважніше звернутися до фахівців-неймери, в ресторанний консалтинг — вони підберуть потрібний варіант. Непогано було б вивчити географію того району, де розташувався ресторан. Можливо, на цій території знайдеться щось таке, що вийде обіграти у назві місця громадського харчування. А якщо буде вирішено стилізувати внутрішнє оздоблення під старовину, то чому б не спробувати впровадити в найменування небудь історичне, співзвучне з духом обраної епохи!

 • . 4

  Як відкрити ресторан в Росії відомо вже років двадцять, з моменту початку в країні ринкових відносин. Для цього достатньо провести масовану рекламну акцію, влаштувати урочистий захід в день відкриття, запросити артистів, розіграти призи — і все буде чудово! Але якщо до того часу ресторан не буде названий або названий якось незграбно, то свято вийде трохи зім’ятим, недопрацьованим. З второваних шляхів з цієї проблеми можна порадити назвати ресторан тематично. Наприклад, придумати морське назву і розмістити всередині приміщення великі акваріуми, а офіціантів нарядити в тільники і матроски. Інший варіант: дотримуватися в роботі особливостей окремої національної кухні, а в назві вжити слово на мові відповідної країни. Цікавим ходом буде придумати жартівлива назва, але тут слід діяти обережно. Не всім відвідувачам може бути зрозумілий запропонований гумор, а нагадаємо, назва повинна подобатися більшості.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :