Як не червоніти при розмові з дівчиною?

як не червоніти при розмові з дівчиною?

Вам знадобиться
 • Спокій
 • Перемога над страхами
Інструкція
 • . 1

  Позбутися від комплексу неповноцінності. Для цього слід усвідомити, що всі люди приблизно однакові за своїми розумовими здібностями і фізичним даним. Не треба вважати себе гірше всіх, і тоді питання «Як не червоніти при розмові?» зніметься сам собою.

 • . 2

  Чи не будувати припущень про те, чого не знаєш. Не треба заздалегідь переконувати себе в тому, що «Дівчині неприємно моє товариство, вона напевно зневажає і ненавидить мене, вона хоче тільки посміятися над моїми недоліками (до речі, частіше уявними, ніж реально існуючими), вона обов’язково виставить мене в дурному світлі перед друзями і т. д. «. Може бути, дівчина чекає прояву ініціативи від хлопця і сама мучиться, як перші почати розмову.

 • . 3

  Позбутися від страху перед розмовою. Треба уявити собі найстрашніші наслідки в разі невдачі. Припустимо, дівчина не захоче вступати в розмову. І що з цього? Настане кінець світу, раптова смерть, збереться натовп і почне улюлюкатимуть, закидають камінням, подальше життя без цієї розмови втратить сенс, сором і ганьба будуть переслідувати все життя? Смішно читати? Так само смішні страхи перед тим, як будувати розмову.

 • . 4

  Правильно налаштуватися морально і психофізично. Допоможе коротка медитація або повторення афірмації. Наприклад: «Я абсолютно спокійний, мені все одно, чим це закінчиться, я самий красивий, розумний і привабливий, не захоче йти на контакт — це її проблема, ми один одному — ніхто, тому її думка про мене нічого не означає». 5. Продумати як знайти тему для розмови. Слід мати в запасі кілька безпрограшних варіантів.

 • . 5

  Продумати різні варіанти закінчення розмови. При будь-якому розкладі закінчувати розмову і йти треба гідно — спокійно і з посмішкою. У разі поразки не варто показувати, що дівчині вдалося образити, образити, принизити хлопця. Прояв образи завжди сприймається як слабкість і запрошення до подальших приниженням. 7. Вступити в рольову гру, прийняти ігровий образ — наприклад, продавець — покупець. І уявити собі як почати розмову з клієнтом.

 • . 6

  Якщо ж всі перераховані вище прийоми не допоможуть, не треба засмучуватися. По-перше, уникнути почервоніння важко при близькому розташуванні кров’яних судин до шкіри обличчя, по-друге, дуже багатьом дівчатам подобається, коли обличчя хлопця при розмові з нею раптом заливається фарбою і стає червоним. У дівчат стійке переконання, що чим більше вона подобається, тим сильніше червоніє хлопець.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :