Як не втрачати м’язову масу при бігу?

як не втрачати м'язову масу при бігу?

Вам знадобиться
 • Протеїнові коктейлі
 • Енергетичні напої
 • Тренування на масу
Інструкція
 • . 1

  Багато атлетів для збільшення витривалості і підвищення засвоюваності кисню в крові займаються бігом. Це має сенс з причини того, що збільшення засвоюваності кров’ю кисню призводить до можливості наростити додаткову м’язову масу. Але за іронією, займаючись тривалими пробіжками, також можна зменшити масу своїх м’язів. Це твердження має під собою тверду основу. Адже при бігу спалюються запаси глікогену в м’язах. Крім того, при регулярних тривалих пробіжках, організм намагається зменшити навантаження на серцево — судинну систему шляхом зменшення м’язової маси.

 • . 2

  Як не втрачати м’язову масу при бігу? Насамперед приходить на розум підвищення інтенсивності біговій тренування і зменшення, таким чином, тривалості бігу. Можна ускладнити звичайний біг. Ось варіанти: протягом дистанції періодично прискорюватися на приблизно рівні інтервали (на 1 км — 2 прискорення по 200 м); бігати під гірку; бігати в лісистій місцевості, долаючи різні перешкоди. На стадіоні ті ж умови створюються перестрибуванням через бар’єри.

 • . 3

  Також необхідно на наступний день після бігу виконувати коротке тренування на масу. Ну і звичайно, енергетичний напій перед пробіжкою і білковий коктейль через пару годин після неї допоможуть зберегти з такими труднощами набрану м’язову масу. У цьому випадку втратити масу буде складно, як і набрати м’язову масу дівчині. Дівчатам за своєю конституцією і обміну речовин, складніше набирати м’язову масу, а втрачають вони її ще швидше, ніж чоловіки. Тому жінки — атлети повинні приділяти цим моментам ще більшу увагу.

 • . 4

  Як проміжний підсумок, може бути розглянута наступна схема тренувань: бігові тренування проводяться двічі на тиждень і тричі на тиждень проводяться тренування на масу.

 • . 5

  Деякі цікавляться, як набрати масу на турніку, оскільки у багатьох вдома встановлений турнік. Перекладина зазвичай монтується вгорі дверного отвору. Потрібно відзначити, що турнік дозволяє набирати масу в основному тільки спини і трохи рук. Потрібно яким способом кріпити до поясу додаткові обважнення, щоб збільшити навантаження при підтягуваннях. Вага потрібно підбирати таким чином, щоб підтягуватися в одному підході не більше 12 разів.

 • . 6

  Як не втратити м’язову масу при бігу, було описано вище. Тепер потрібно коротко описати, як правильно качатися на масу. У атлетичному тренінгу існує безліч принципів тренувань на масу. Самі основні можна виділити окремо: Застосування базових вправ, тобто тих, в яких задіюються відразу кілька груп м’язів. Застосування плиометрических рухів, тобто таких, де необхідно вибухове зусилля максимально можливої кількості м’язів. Використання таких тренувальних ваг, які дозволять виконати до 12 повторень в одному підході. Таким чином, атлети можуть застосовувати бігові тренування для підвищення результатів і при цьому не втрачати м’язову масу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :