Як не забути пароль: методи

як не забути пароль: методи

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Пароль
Інструкція
 • . 1

  Володарі персональних комп’ютерів, користуючись за збігом обставин, величезною кількістю найрізноманітніших паролів, часом забувають їх. Починається плутанина і головоломка. Це може бути пароль доступу в комп’ютер, на електронну пошту, на різні сайти або до різних програм і файлів. Простіше було б написати на папірці і заховати десь, а й папірець можна втратити. Щоб уникнути таких неприємностей, краще всього розробити єдину систему паролів. Як не забути пароль, це можна, якщо для входу в той чи інший сайт використовувати сама назва сайту у видозміненому варіанті.

 • . 2

  В даний час кожен користувач інтернету здатний самостійно змінити логін і пароль майже що в будь-якому сервері безкрайнього інтернету. Для цього необхідна проста реєстрація на сервері. Подібні зміни вимагає всього лише авторизації від користувача на даному ресурсі, що в цілому займає кілька хвилин. Зазвичай, користувачі думають як змінити пароль на сервері і мають можливість поміняти свій логін і пароль на сторінці, де розміщені «настройки облікового запису». Після авторизації, треба зайти в особистий кабінет і там з налагодження профілю змінити пароль.

 • . 3

  Роботі на комп’ютері передбачає також необхідність у перегляді паролів в Google Chrome. Для виконання цієї операції необхідно зайти в налаштування комп’ютера і знайти розділ «паролі та форми». Потрібно відкрити посилання в самому низу екрану під назвою «показати додаткові налаштування». Як зберегти паролі в chrome? У браузері зберігати імена і паролі для простого входу на веб-сайти можна. При заходженні на сайти браузер, запам’ятався паролі, сам заповнить поля, потрібні для входу на сайт. Для настроювання паролів виконуються кроки: в меню «інструменти» потрібно вибрати «параметри», далі перейти на «особисті матеріали» і в розділі «паролі» вибрати варіант «пропонувати збереження паролів» і Google Chrome збереже нові паролі. Можливо поміняти пароль також і через настройки браузера Chrome, ввівши команду chrome :/ / settings / віконце адресного рядка браузера.

 • . 4

  Як на ipad поставити пароль простий чи складний. Для установки простого паролю потрібно в налаштуваннях перейти в основний і там включити функцію пароля. Можлива чотиризначна комбінація. А в новий iPad впровадили вже складний пароль. У налаштуваннях в основному вікні є повзунок «простий пароль», його вимикаємо і встановлюємо пароль більше ніж у 4 знака, його надійність вище набагато і якщо навіть його забути, то з’явиться необхідність у відновленні програмного забезпечення з використанням iCloud або iTunes) .

 • . 5

  Як вгадати пароль, якщо наприклад співробітник вашої установи звільнився, втрачений доступ і до нього і до його комп’ютера, де він нещодавно поміняв пароль і не поставив до відома. Потрібно спробувати всі можливі прості комбінації літер, слів, і цифр. Можна ввести мало-мальськи значиму в його житті якесь слово, дата народження або поєднання слів і дат. Можна методом аналізу його хобі і нахилів обчислити пароль. Також можна, відповівши на секретне питання, знайти доступ до необхідної інформації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :