Як негативний резус-фактор впливає на стать дитини?

як негативний резус-фактор впливає на стать дитини?

Вам знадобиться
 • Обстеження на визначення резус фактора
 • Консультація з фахівцем
Інструкція
 • . 1

  Вважається, що при конфлікті двох різних резус факторів матері і батька може спостерігатися ризик для розвитку дитини. Однак резус фактор може ще й вплинути на стать малюка. Негативна характеристика резус фактора зустрічається досить рідко. Вона спостерігається тільки у 15% людей. Якщо у чоловіка або дружини вона є, то є деяка частка можливості передбачити стать дитини. Але не можна сказати, що даний метод, як і всі інші способи визначення статі, є абсолютно точним.

 • . 2

  Для початку розглянемо дуже рідкісну ситуацію. Вона полягає в тому, що у кожного з батьків у крові виявлено негативний резус фактор. У такій ситуації точно не буде ніякої конфліктної вагітності, а також найчастіше у таких пар народжуються сини.

 • . 3

  Припустимо, що негативним резус фактором володіє тільки батько. При цьому у матері найбільш поширений позитивний фактор. Як спостерігають медики, в таких ситуаціях найбільш часто народжуються дівчатка.

 • . 4

  Велике занепокоєння у медиків викликають ситуації, коли у матері негативний резус фактор, а у батька — позитивний. У цій ситуації непросто потрібно більш уважно стежити за вагітністю. Можна навіть передбачити з великою часткою ймовірності, що негативний резус фактор стать дитини зробить жіночим. Більше того, часто донька успадковує кров матері.

 • . 5

  В цілому можна сказати, що в більшості ситуацій, коли у батьків однаково позитивні або негативні резус-фактори, народжується син. За статистикою, саме чоловічий статевий ознака передається простіше. Але тут є дуже багато сторонніх чинників, які готові поміняти цю статистику. Незважаючи на те, що ніякої спосіб визначення статі, за винятком УЗД, не є точним, ця методика іноді спрацьовує повною мірою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :