Як незвично зустріти Новий рік 2013?

як незвично зустріти новий рік 2013?

Вам знадобиться
 • Теплі речі
 • Весела компанія
 • Маскарадні костюми
Інструкція
 • . 1

  У більшості людей Новий Рік асоціюється зі святковим застіллям, теплою домашньою обстановкою і телевізором, який показує «Блакитний вогник» або інші новорічні розважальні передачі. З року в рік казкове свято перетворюється на буденність. Але ж кожен хоче чогось чудесного і незвичайного в цю чарівну вночі. Для того, щоб цікаво зустріти Новий Рік, потрібно підійти до його організації креативно.

 • . 2

  Самий романтичний спосіб відсвяткувати Новий Рік — поїхати в ліс. Для цього потрібно зібратися компанією, надіти теплі речі, приготувати святкову їжу і шампанське і відправитися на природу. Там можна знайти живу ялинку, народити її і водити хороводи, розпалити багаття, запустити салют. Враження залишаться незабутніми! Однак така зустріч Нового Року не підійде тим, у кого є маленькі діти, і хто боїться холоду.

 • . 3

  Як святкувати Новий Рік 2013, якщо хочеться екзотики? Їдьте в теплі країни, де вас чекає білий пісок, пальми і тепле море. Якщо ви хочете відзначити Новий Рік на пляжі, то краще відправитися до Бразилії. Там у новорічну ніч запалюють свічки і опускають на воду квіти. А в Еквадорі, перед тим, як святкувати Новий Рік, спалюють опудало старого року. Якщо вам хочеться відзначити свято яскраво, але не залишати будинок, то можна покликати друзів і влаштувати справжній карнавал.

 • . 4

  Звичайно, такий захід вимагає ретельної підготовки, але враження від нього залишаться надовго, а саме свято буде цікавим і веселим. Можна влаштувати морську вечірку, хтось вбереться паратом, хтось русалкою, а комусь буде до душі роль підводного владики. Але, незважаючи на всі варіанти, як незвично зустріти Новий Рік, пам’ятайте, що змія не любить суєти, вона некваплива, але всі її рухи плавні і граціозні, націлені на результат.

 • . 5

  У ніч святкування краще бути поруч зі своєю родиною та близькими, адже змія відрізняється мудрістю і стабільність. Вона любить затишок і тепло, тому, якщо ви вирішили відсвяткувати Новий Рік вдома, але звична обстановка набридла, то продумайте все до дрібниць, покличте всіх друзів і сусідів, родичів. Поставте великий стіл, прикрасьте страви в зміїної тематиці, для дітей можна обладнати спеціальне місце для ігор і веселощів. Якщо підготуватися і зробити все правильно, то рік змії принесе успіх і стабільність, сімейне благополуччя і затишок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :