Як нормалізувати обмін речовин після пологів?

як нормалізувати обмін речовин після пологів?

Вам знадобиться
 • Помірні фізичні навантаження
 • Розгорнута діагностика
 • Поради дієтолога
 • Прогулянки на свіжому повітрі
 • Масаж
 • Водні процедури
Інструкція
 • . 1

  Під час вагітності високий ризик порушення обмінних процесів. Повернутися до колишнього стану буває нелегко. Наслідками дисбалансу стає виражене ожиріння або, навпаки, виснаження організму. Як правило, нормалізація метаболізму займає тривалий час, особливо, якщо жінка дотримується природного вигодовування. Тому, важливо знати, як нормалізувати обмін речовин, не пошкодивши при цьому малюкові. Ось тільки звичайні способи стабілізації ваги із застосуванням дієт в цьому випадку не допомагають. Зміна ваги спровоковано порушеннями функціональності гормональної, а також, ендокринної системи

 • . 2

  Перші дії жінки повинні бути спрямовані на з’ясування причини дисбалансу. Професійний медик призначить прийом коштів, що позитивно впливає на обмін речовин з урахуванням персонального стану пацієнтки. Лікування буде проходити набагато ефективніше, якщо практикувати помірні фізичні навантаження і знизити вживання деяких продуктів. Природно, дієта не повинна позначитися на забезпеченні необхідними поживними речовинами дитини. Категоричній забороні підлягає використання строгих дієт, що виключають з раціону один з найважливіших компонентів: білки, жири або вуглеводи.

 • . 3

  Так як уповільнити обмін речовин або, навпаки, прискорити його можна використовуючи різні продукти, слід порадитися з дієтологом. При схильності до повноти необхідно пити більше води. Щоденне вживання моркви благотворно впливає на процеси метаболізму і допомагає ефективно зменшувати вагу. Рекомендується дробове харчування невеликими порціями. При виснаженні організму також показано дробове харчування з підвищенням в раціоні продуктів, насичених вуглеводами і тваринними білками.

 • . 4

  Найчастіше, жінка після пологів стикається проблемою набору ваги. В результаті, починає нервувати, переживати через пролунала фігури. Слід пам’ятати — стреси провокують виділення жирової кислоти, яка, у свою чергу, викликає спазм кровоносних судин м’язової тканини і уповільнює обмінні процеси. Тому, потрібно зберігати спокій. Ще однією дієвим заходом, як прискорити обмін речовин, стануть тривалі прогулянки на свіжому повітрі. Насичена киснем кров активізує спалювання жиру, і зниження ваги проходить набагато швидше.

 • . 5

  Не існує проблеми, як порушити обмін речовин. Зате, повернути його в норму можна докладаючи дійсно значні зусилля. Одним з методів боротьби в нелегкій справі зниження ваги стануть водні процедури. Помічено, що відвідування басейну ефективно прибирає зайві кілограми. Якщо немає медичних протипоказань, можна використовувати російську лазню. У парній відмінно розкриваються пори і виводяться шлаки, максимально очищаючи організм. Такого ж результату добиваються, проводячи курси масажу. Під час розслаблюючій і неймовірно приємної процедури поліпшується кровообіг, а, отже, тонізуються м’язи.

 • . 6

  Навіть вдома можна отримати позитивний ефект, приймаючи гарячі ванни протягом 15 — 20-ти хвилин, а також, контрастний душ. Головне — не опускати руки і не захоплюватися новомодними дієтами. Необхідно пам’ятати, що дієтичне харчування без узгодження з лікарем приносить шкоду немовляті. А щоб не страждати від надлишків ваги і не шукати шляхи для нормалізації обмінних процесів, варто ще до народження дитини уважно ставитися до свого здоров’я, грамотно складати раціон і не нехтувати спеціальними гімнастичними вправами для вагітних.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :