Як носити бандаж після операції: за і проти

як носити бандаж після операції : за і проти

Вам знадобиться
 • Бандаж
 • Консультація лікаря
 • Бавовняна білизна
Інструкція
 • . 1

  Бандаж — це міцна пов’язка з тканини, що виготовляється з унікального матеріалу, з її допомогою надійно фіксуються постраждалі відділи хребців, а також суглобів. Рекомендується використовувати бандаж для того, щоб знизити навантаження, яку вони надають на пошкоджені відділи. Однак, важливо знати, як носити бандаж після операції, щоб отримувати правильний лікувальний ефект.

 • . 2

  Перед тим як купувати бандаж, необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, як правильно його носити. Спеціаліст розповість про правила його фіксації, а також те, скільки часу знадобиться носити бандаж. Не знаючи, як прибрати живіт після операції, можна скористатися бандажем, не варто забувати і про фізичні вправи (якщо немає ніяких протипоказань).

 • . 3

  Придбати бандаж можна в аптеці, також варто враховувати всі рекомендації свого лікаря. Особливу увагу необхідно приділяти тому, наскільки легко бандаж вентилює повітря, щоб він не порушувався процес кровообігу, а також не викликав почуття дискомфорту. При виборі бандажа треба враховувати свій розмір — найчастіше розмір бандажа визначається за обсягом талії, а ширина з урахуванням зростання, а також шва, що залишився після операції. Важливо знати, як схуднути після операції, щоб якомога швидше повернути собі колишню форму.

 • . 4

  Практично завжди бандаж надівається на нижню білизну, яка повинна бути виготовлена тільки з натуральних матеріалів. Однак, є моделі бандажа, призначені для носіння на голе тіло. Перед тим, як одягати бандаж треба уважно прочитати інструкцію, що додається експлуатації — важливо прочитати, в якому саме положенні треба надягати бандаж, як правильно закріплювати, як за ним доглядати і з чим носити.

 • . 5

  На консультації у лікаря модно дізнатися не тільки правила і час носіння бандажа, але і як набрати вагу після операції. Час використання бандажа безпосередньо залежить від методу лікування, а також індивідуальних особливостей організму людини. Практично у всіх випадках, бандаж НЕ носиться довше двох місяців, в іншому випадку може розвинутися атрофія внутрішніх органів. Тільки лікар визначає точний час носіння бандажа.

 • . 6

  Деяким людям буває дуже важко переживати післяопераційний період і виникає питання, як жити після операції. Найкраще постаратися знайти для себе якесь цікаве хобі, побільше часу проводити в компанії друзів, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, зайнятися спортом (якщо дозволить лікар) і не піддаватися депресії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :