Як носити чоловічий ремінь?

як носити чоловічий ремінь?

Вам знадобиться
 • Почуття стилю
 • Ремені
Інструкція
 • . 1

  Всі існуючі ремені поділяють на три основні типи. Це повсякденний аксесуар, ремінь в офісному стилі, а також спортивний аксесуар. Іноді говорять ще й про універсальні моделях: вони підходять як під офісні брюки, так і під повсякденні джинси. Варто враховувати, що будь-який ремінь застібається справа наліво. Іншими словами, пряжка завжди повинна бути з лівого боку.

 • . 2

  Вибираючи ремінь будь-якого стилю, потрібно звертати увагу на його відтінок. Головне правило як носити ремінь полягає в його поєднанні з кольором взуття. Він повинен поєднуватися по відтінку саме з нею, а не з піджаком, брюками, сорочкою, краваткою і т. д. Крім того, аксесуар повинен володіти потрібним розміром. Бажано, щоб у ньому залишалося тільки два вільних запасних отвори.

 • . 3

  Для костюма ремінь повинен володіти шириною в 3 — 4 см. Він значно вужче, ніж аксесуар, який надягає з джинсами. Матеріал його виготовлення — натуральна шкіра. Відтінки для нього починаються від бежевих, а закінчуються темно-коричневими і чорними кольорами. Пряжка виконується з однотонного металу.

 • . 4

  Повсякденне дозволяє придумати більше способів як носити чоловічий ремінь. Зазвичай такий аксесуар виконується зі шкіри або міцної тканини. Однак ніяких обмежень для ременів в стилі casual просто не існує. Його ширина змінюється від 2 до 6 см. Важливо враховувати, що стандартна ширина кріплень на брюках становить 5 см. Ледве просунути в них широкий ремінь красиво виглядати не буде.

 • . 5

  Особливих правил в носінні і виборі спортивного ременя немає. Та й сам аксесуар зустрічається досить рідко, в основному призначений для молоді та джинсових брюк. Він найчастіше робиться з яскравою міцної тканини, доповнюється принтом і смугами. Грамотний вибір і правильне поєднання ременя з іншими предметами одягу зможуть продемонструвати відмінний естетичний смак.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :