Як носити персні чоловікам?

як носити персні чоловікам?

Вам знадобиться
 • Значення перснів
 • Правило персня
Інструкція
 • . 1

  Ювелірні майстри краще за всіх знають пристрасті представників сильної статі, примудряючись створити унікальні шедеври, які здатні підкреслити індивідуальність і соціальний статус власника. З кожним роком модні віяння змінюють популярність на дорогоцінні метали, чергуючи золото, срібло і платину, але в якості чоловічої моделі незмінним залишаються персні. Одягаючи, подібна прикраса, не багато хто замислюються про значення, яке змінюється на кожному пальці. Як носити перстень чоловікові, щоб не потрапити в халепу? Почнемо з того, щоб не виглядати невігласом, стоїть гармонійно підбирати таку модель кільця до гардеробу. Досить безглуздо, виглядає величезна «печатка» з дешевою взуттям та костюмом, розцінюється, як звичайна «показуха». Солідності не додасть навіть масивний перстень, якщо одяг неохайна. Важливо, пам’ятати, що одягнене на певний палець кільце несе своє трактування.

 • . 2

  Що позначають персні на пальцях? Чоловіки — нарциси воліють носити таку прикрасу на середньому пальці, при цьому, чим ефектніше воно виглядає, тим вони відчуває себе незрівнянно. Вказуючий перст, прикрашений подібним кільцем — показник владної натури, при цьому, якщо вибраний палець правої кисті до владності додається ще і розсудливість, а якщо лівій — манія величі і схильність до істерії. Що таке перстень? Для кого — то це можливість продемонструвати свій сімейний стан (для російських одружених чоловіків — це кільце на безіменному пальці правої руки, а для католиків на лівій), для кого — то справити враження від сексуальності (одягають на великий палець), а для творчих і витончених особистостей, підкреслити свою гламурність (одягають на мізинець). Подібна атрибутика ще є особистим талісманом і оберегом, до якого краще ставиться шанобливо.

 • . 3

  Щоб дізнатися: як правильно носити перстень достатньо звернутися до історії кілець, звідки і пішли всі значення. Для чоловіків, пов’язаних з кримінальними структурами, крім позначень, на який палець надіти кільце, варто звернути увагу на символіку, яка має свій певний сенс. Знаючі люди можуть вільно зчитувати інформацію про характер господаря персня, сімейному і соціальному стані і багато іншого. Можливо, хто-то ще не знайомий зі значеннями, але якщо є бажання відповідати, то краще за все вивчити все про кільцях і перснях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :