Як носити перуку: корисні поради

як носити перуку: корисні поради

Вам знадобиться
 • Перука
 • Нитки
 • Гачок
 • Навички в’язання гачком
 • Сітка для волосся
Інструкція
 • . 1

  Зміна образу. Багато хто думає, що час, коли перуки були в моді, безповоротно пішло в минуле, але на сьогоднішній день перуки не менш популярні, ніж пару сотень років тому. За допомогою перуки можна приміряти на себе будь-який образ, не вдаючись до кардинальних змін своєї зовнішності. Так, припустимо, володарки розкішних довгого волосся можуть на пару днів стати дівчатами з короткою стильної стрижкою. А дівчата, у яких не вистачає терпіння відростити довгу шевелюру, можуть приміряти на себе зачіску будь-якої довжини, а потім знову повернутися до свого звичного стрижці.

 • . 2

  Вибір перуки. Для тих, хто вперше збирається придбати перуку, кілька порад про те, як носити перуку і як його вибрати. Перуки бувають натуральними, синтетичними або складаються з моноволокна. Перш ніж вибрати перуку, його обов’язково потрібно приміряти, подивитися, наскільки даний результат відповідає тому образу, який хотілося досягти за його допомогою. Багато хто дотримується того правила, що натуральний парик найкращий, але у кожного виду є як свої плюси, так і свої мінуси: натуральний парик може викликати алергію, а ось моноволокно підходить абсолютно всім, воно не викликають таку реакцію. При виборі перуки, насамперед, потрібно спиратися на власні відчуття, він не повинен викликати дискомфорт.

 • . 3

  Саморобні перуки. Якщо перуку потрібен на карнавал, вечірку або для дитячого свята, то його можна виготовити самостійно. Перш ніж робити перуку для дитини, можна зробити маленьку модель на ляльку. Як зробити перуку для ляльки? Це зовсім не складно для тих, хто вміє в’язати гачком. Спочатку потрібно зв’язати шапочку стовпчиками з накидом, потім нитку в декілька шарів скласти і нарізати потрібної довжини, далі ці нитки протягнути в вільні петлі і зав’язати, густоту і пишність даного перуки можна регулювати самостійно. Ця технологія дозволяє відповісти ще на одне питання, пов’язане з тим, як зробити перуку з ниток. Перука для дитини або жартівливій вечірки, карнавалу можна зробити за таким же принципом.

 • . 4

  Укладання для перуки. Синтетичні перуки дуже добре тримають форму — ту укладку, яку роблять при їх виготовленні. Але в складеному вигляді при транспортуванні перуку може трохи прим’яти. Порада для тих, хто не знає, як укласти перуку, діставши його з упаковки: потрібно взяти перуку за чубок і трохи струснути. Це дасть можливість усім волоскам розпушити і прийняти потрібну форму. Потім за допомогою пульверизатора можна розпорошити теплу воду і додати парика бажану форму, надіти на відповідний предмет і залишити на деякий час. Можна перуку причесати гребенем з рідкими зубчиками, але дуже акуратно, не докладаючи зусиль, щоб не витягнути волоски з основи.

 • . 5

  Правильне надягання перуки. Після того як питання про те, як вибрати перуку, вирішено, можна перейти до його примірці. Перш ніж одягти перуку, потрібно підготувати своє волосся. Для цього їх потрібно зібрати у верхній частині голови, якщо волосся довге, їх потрібно рівномірно розподілити і зафіксувати за допомогою спеціальної сітки. Починати надягати парик потрібно з передньої частини, натягуючи його назад, з боків, у скроневої зони, а також на потилиці. Існують коригувальні підтяжки, за допомогою яких можна посадити перуку, відрегулювати його індивідуально таким чином, що він ідеально підійде своїй власниці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :