Як обіграти балку на стелі?

як обіграти балку на стелі?

Вам знадобиться
 • Колесо від воза
 • Зв’язки рослин
 • Світильники
 • Лак, фарба по дереву
 • Обробка дерева
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні дерев’яні стельові балки є гідністю, прикрасою приміщення. Вони прекрасно доповнюють сільський класичний стиль і безліч інших стилів інтер’єру. Варто відзначити, що балки здатні додати самобутності та солідності кухні, їдальні, холу і вітальні. Природно, оформити таку деталь необхідно гармонійно, щоб вона ідеально вписувалася в загальний інтер’єр приміщення.

 • . 2

  Насамперед, необхідно оглянути всі балки. Адже вони несуть значне навантаження. Відповідно, вони повинні бути у хорошому стані. Якщо виникли підозри і сумніви, то варто запросити фахівця, який зробить обробку дерева. Це дозволить прослужити йому ще дуже довго.

 • . 3

  Отже, як задекорувати балку? Після огляду балок можна приступати до вибору оформлення і обробці балок. Якщо в загальному інтер’єрі приміщення присутні народні мотиви, то для прикраси деталей стелі можна використовувати і їх. Вибирати слід великий орнамент, так як його видно найкраще дрібного. Наносити такий орнамент потрібно акриловою фарбою яскравих відтінків. Візерунок переноситься на балку і розфарбовується. Після того як висохне фарба, необхідно покрити всю балку матовим лаком. Це дозволить захистити малюнок і не дасть йому вицвісти. Контур орнаменту можна випалити або обвести темно-коричневою або чорною фарбою.

 • . 4

  Якщо на стелі кухні також є балки, то на них можна підвісити зв’язки часнику та цибулі, пучки ароматних трав. Прекрасно виглядатимуть різні металеві підвіси, призначені для кухонного посуду. Їх можна замовити в кузні за Вашим розміром або придбати вже готові. Варто відзначити, що кований метал і дерево прекрасно поєднуються.

 • . 5

  Як обіграти балку на стелі? Сьогодні дуже популярно прикрашати стельові балки оригінальними світильниками. Всі люстри слід підбирати відповідно із загальним інтер’єром приміщення. Найефектніше виглядають прилади, які виготовлені з натуральних матеріалів, наприклад, з тканини, скла, дерева і металу. Варто пошукати старе колесо від воза. Це послужить прекрасним і стильним підставою для закріплення світильників на сволока. Досить просвердлити отвори для установки патронів, а також ввернути для солідності ланцюгів з металу гачки. У середині стельової балки можна вбити великий гак і повісити на нього 4 ланцюжка, які утримуватимуть імпровізовану люстру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :