Як обіграти виступ на кухні?

як обіграти виступ на кухні?

Вам знадобиться
 • Шпалери різної фактури і кольорів
 • Шпалерний клей
 • Ножиці
 • Бордюр
 • Цемент
Інструкція
 • . 1

  Якщо скористатися шпалерами і зуміти їх правильно скомбінувати, то можна приховати дефекти стін. Можна навіть вигідно піднести дизайн кухні та додати особливу їй індивідуальність. Необхідно сміливо поєднувати найрізноманітніші оздоблювальні матеріали на кухні і комбінувати шпалери. Можливо, якщо на кухні стоїть телевізор, цю зону слід виділити шпалерами іншого кольору.

 • . 2

  У тому місці, де знаходиться обідня зона, можна поклеїти шпалери з цікавим малюнком або застосувати шпалери з фактурними смужками. Якщо на кухні є виступ, який заважає, то не слід засмучуватися, адже його можна вигідно підкреслити. Спробуйте обклеїти кухню шпалерами однієї фірми, однієї фактури і ширини. У тому місці, де виступ, потрібно поклеїти інші шпалери цікавою фактури. Головне, щоб все було витримано в одному стилі.

 • . 3

  Можливо, на цьому виступі красуватиметься величезний східний дракон на всю стіну. Або ж інший відповідний по дизайну малюнок. У цьому випадку виступ буде виглядати виграшно, і питання як обіграти виступ на кухні пропаде сам по собі. Можна стіни розділити по горизонталі. У цьому випадку низ потрібно обклеїти вініловими шпалерами під штукатурку, а верх текстильними шпалерами.

 • . 4

  Наявний стик потрібно приховати бордюрной смужкою відповідного кольору. Можна застосувати замість стику дерев’яну рейку або стельовий плінтус. Також виступ можна красиво виділити, якщо всі стіни поклеїти однотонними шпалерами. У місці виступу потрібно зробити арку за допомогою кракіса. Потім обклеїти його відповідними шпалерами так, щоб здавалося, що арку обплітає зелений плющ, а для більшої переконливості можна навіть у цьому місці підвісити горщик з в’юнким рослиною.

 • . 5

  Також виступ можна просто виділити контрастним матеріалом. Приміром, з окремих елементів створити один цікавий і оригінальний варіант. Можливо, це буде гарне дерево з гілками і птахами. Виступ у стіні як обіграти ще його цікавішим? Це не складно. Можна також скористатися мозаїкою. Найчастіше її застосовують квадратної форми. Чим вона буде дрібніше, тим оригінальніше буде виглядати виступ на кухні.

 • . 6

  Мозаїка буває скляної, керамічної і навіть може бути виконаною з незвичайного матеріалу. Таким може бути мармур, яшма, золото і платина. Тому тут варіантів багато. Необхідно заздалегідь вибрати підходящий вид мозаїки під інтер’єр кухні. Потім знадобиться бетон або цемент. Мозаїку слід укладати на вологостійку і морозостійку поверхню, покриту будівельною сумішшю. Попередньо підготовлена стяжка повинна постояти приблизно десять днів, а потім можна наклеювати мозаїку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :