Як обкатати мотоблок?

як обкатати мотоблок?

Вам знадобиться
 • Мотоблок
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  обкатування мотоблока означає, що поки йде притирання шестерень в двигуні і коробці передач, двигун експлуатують не на повну потужність. В інструкції з експлуатації вказується, яким навантаженням допустимо піддавати саме дану модель. Принцип, який можна застосувати до всіх мотоблоків, — це правило половини навантаження. Наприклад, якщо пристрій призначений для орання грунту на глибину 60 см, то в період обкатки треба орати на 30 см або трохи більше. Бажано, щоб земля не була цілинного. Період обкатки приведений у мотогодинах (годиннику роботи).

 • . 2

  Мотоблок може мати період обкатки від декількох годин до до сотень годин (залежно від конкретної моделі). Однакові мотоблоки можуть бути чотирьох видів залежно від залитого в них машинного масла. У картері двигуна може міститися масло, обкатний консервант, простий консервант і картер може бути порожнім (так званий сухий картер). На двигун агрегату наклеюються ярлички з зазначенням вмісту або його відсутності. У разі наявності масляного концентрату або масла можна сміливо обкатувати мотоблок. У випадку з простим консервантом або при сухому двигуні міститься рідина треба замінити маслом, яке рекомендовано саме для даної моделі.

 • . 3

  Перед тим як обкатати мотоблок, неодмінно слід упевнитися, що картер не сухий. Мотоблок з сухим картером заборонено заводити (навіть на секунду), оскільки і за дуже короткий період часу двигун здійснює велику кількість тактів, що призводить до перегрівання поршня, і це стає причиною задирания циліндра двигуном. Його заклинює. Якщо ярличок із зазначенням вмісту картера відсутня, можна відкрутити масляний щуп і упевнитися в наявності слідів масла. Для повної впевненості можна відкрутити маслосливного болт і переконатися в тому, що всередині нічого немає. При наявності протікання це може бути концентрат, який треба замінити на олію. Слід пам’ятати про правило половини. При дбайливому зверненні техніка прослужить дуже довго.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :