Як обладнати столярну майстерню?

як обладнати столярну майстерню?

Вам знадобиться
 • Підсобне приміщення
 • Стіл-верстак
 • Столярні інструменти
 • Інструментальні шафи
 • Допоміжні столи і стільці
Інструкція
 • . 1

  На будь-якому робочому місці особлива перевага віддається порядку, від якого безпосередньо залежить не тільки якість виробленої продукції, а й її кількість. Це стосується і столярних майстернях, які до того ж обладнані величезною кількістю спеціального обладнання. Тому важливо пам’ятати, що як обладнати столярну майстерню, така і буде продуктивність продукції. І якщо основним завданням роботи столярної є прибуток, то від того, як організувати майстерню, залежатиме її кількість.

 • . 2

  Чим більш продумано в майстерні будуть розташовані необхідні інструменти, тим більше задоволення від своєї роботи отримуватиме майстер. Це також важливо, як, наприклад, набрати хороших фахівців перед тим, як відкрити шиномонтажную майстерню. Тому для столярної майстерні необхідно спеціальне обладнання: верстаки, шафи для дрібних інструментів і допоміжні столи. Можливо поєднання деяких видів обладнання та меблів, наприклад, шафа-секретер, який може трансформуватися в зручний робочий стіл.

 • . 3

  Не треба придумувати, як оформити майстерню, адже величезна кількість інструментів зададуть свій тон в інтер’єрі. Що стосується стола-верстака, то це найголовніше обладнання для столяра. Він повинен відповідати цілому ряду вимог, так як в основному на ньому виготовляється продукція. Наприклад, його висота має бути такою, щоб майстер, поклавши долоні на його стільницю, стояв з випрямленими руками і спиною.

 • . 4

  Такий стіл-верстак можна як придбати, так і зробити самому. Проводять багато типів таких столів, які відрізняються своєю функціональністю. Наприклад, для навчальних закладів вони однієї конструкції, а для столярних цехів — набагато складніше. Якщо перед тим, як облаштувати майстерню зробити стіл-верстак самому, можна значно заощадити кошти. Переглянувши відповідну літературу або тематичні статті в Інтернеті, можна вибрати для себе відповідну модель нескладної конструкції.

 • . 5

  Інструментальні шафи доцільно не тільки розташовувати на підлозі, а й підвішувати в зручних місцях, де вони не заважатимуть, але легко можна буде дістати необхідні інструменти і пристосування. Така шафа можна поєднати з розкладним столом, який буде легко складатися і не плутатися, якщо в ньому немає необхідності. Так можна буде заощадити місце і все вмістити в шафу, а при необхідності додаткової робочої поверхні скористатися розкладним столом. Розстановку меблів бажано планувати виходячи з переваг майстра і характеристики тієї продукції, яку він виробляє.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :