Як облаштувати двір приватного будинку?

як облаштувати подвір'я приватного будинку ?

Вам знадобиться
 • Прилежащая до будинку територія
 • Будматеріали для зведення огорожі, альтанки, укладання доріжок і т д
 • Саджанці або насіння рослин для клумб, чагарників, дерев
 • Оформлювальні елементи: декоративні вазони для рослин, ковані огорожі, різьблені елементи та ін
Інструкція
 • . 1

  Комфорт та благоустрій — одні з найважливіших показників якості життя сучасної людини. Для власників заміських будинків однією зі складових затишного існування є облаштування двору, який повинен поєднувати в собі всі функціональні якості присадибної території, а також бути місцем зручного відпочинку, практичним і естетичним одночасно. Перший етап того, як облаштувати двір у приватному будинку, починається ще до будівлі самого будинку. Необхідно в проекті забудови передбачити багато важливих деталей: відвести місце під двір бажаного розміру; визначитися, де проходитимуть комунікації (водопровід, електричні дроти, газові труби і т. д.) розрахувати, де будуть перебувати господарські будівлі і рости великі рослини (дерева та чагарники).

 • . 2

  Після зведення на відведеній ділянці всіх основних будівель і розчищення присадибної території можна приступати до благоустрою двору. Насамперед необхідно визначитися з його зовнішніми кордонами: з установкою паркану. Тут також необхідний заздалегідь обдуманий дизайн-проект, адже забір повинен відповідати загальній ідеї того, як господарі хочуть облаштувати двір. Витончені дворики з травичкою і квітковими клумбами краще огороджувати легкими дерев’яними або фігурними кованими заборчиками. Якщо ж у дворі будуть представлені великі форми (статуї, фонтани, оранжереї), то паркан може бути більш масивним, наприклад кам’яним.

 • . 3

  У дизайн-проект має бути чітке геометричне розмежування основних зон двору, розташування яких залежить від основних будівель і комунікацій. У центральній частині повинно бути широке відкритий простір, що створює естетичний простір і відчуття свободи. Щоб облаштувати двір будинку, можна використовувати галявину, трав’яний газон, поруч з яким розташувати зону відпочинку, наприклад альтанку, мангал, а якщо дозволяє територія і кошти, то і басейн. Цементні або грунтові доріжки можна використовувати для підкреслення загальної геометрії двору.

 • . 4

  І нарешті, не можна забувати про прикрашають дрібницях, естетичних аксесуарах, без яких двір приватного будинку буде незатишним і похмурим. Такими прикрасами можуть бути підвісні горщики з квітами, декоративна різьба на альтанці або витончені ковані перильця уздовж доріжок. Багато що тут залежить виключно від фантазії господарів, однак не можна забувати про те, що загальний проект благоустрою двору потрібно скласти заздалегідь. У такому випадку вдасться створити біля свого будинку даний простір відпочинку та комфорту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :