Як облаштувати пасіку та вулики?

як облаштувати пасіку та вулики ?

Вам знадобиться
 • Лопата
 • Ділянка
 • Робочий
 • Земля
Інструкція
 • . 1

  Після покупки вуликів постає питання про те як облаштувати пасіку. Для того що б ваше «медове» господарство розвивалося, потрібно запам’ятати кілька простих правил: Вулика повинні розташовуватися на відстані відсутності метра. Висота розташування вулика (від землі) має бути не менше 20 см. А найголовніше це не дати проникнути воді (у будь-яких її проявах) всередину вулика. Пасік бажано розташовувати ближче до поля де вирощується гречка. Так ваша пасіка буде приносити набагато більше користі, так як під час цвітіння гречки, на її кольорах утворюється багато нектару необхідного для виробництва бджолами меду.

 • . 2

  Перед тим як почати ведення пчеловодного господарство потрібно вирішити питання: як оформити землю під пасіку Для почав потрібно придбати необхідну кількість землі, до слова якщо придбаний ділянку буде більше 2. 5 га то його можна оформити під приватне підприємництво. Однак якщо ваша ділянка менше, тоді потрібно звернутися до (залежить від місця проживання): сільрада, селищна рада, мерію міста. Наступним етапом буде отримання ветеринарного паспорта на ведення пчеловодного господарства. На даний момент розглядається закон про введення прибуткового податку на ведення бджолиного господарства.

 • . 3

  Як влаштувати пасіку? Це питання часто постає перед бджолярами-новачками. Величезне терпіння вимагає сам процес оформлення землі (який був описаний вище). Великих зусиль варто облаштування ділянки вуликами. Але якщо вас це не зупинило ви майже біля мети, залишилося знайти робочого для щоденного огляду за бджолами, так як у них бувають різні періоди, які вимагають втручання людини.

 • . 4

  Якщо ви опинилися талановитим бджолярем, і ваші доходи перевищили ваші витрати, перед вами безсумнівно постане питання як Раширом пасіку? . Для цього вам знадобляться нові вулика, а так само нова земля на якій вони будуть стояти.

 • . 5

  Ви розширили пасіку? Тепер потрібно заселити туди бджіл, а як розвести пасіку? Цей процес бджоли виробляють самі, проте нова сім’я відокремилася від старої, у пошуках нового будинку може покинути вашу ділянку, тут і потрібна ваша допомога, яка відокремилась сім’ю треба зловити і оселити в новий вулик, завідомо підготовлений і поставлений на вашій ділянці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :