Як облаштувати шафа купе?

як облаштувати шафа купе?

Вам знадобиться
 • ЛДСП
 • Інструменти
 • Меблеві шурупи
 • Висувна скоба для вішалок
Інструкція
 • . 1

  Винайдені в США, шафи купе користуються величезною популярністю по всьому світу. Завдяки розсувним дверям та оптимізації внутрішнього простору, а також можливості установки і вбудовування в будь-якому приміщенні, шафи купе відмінно економлять місце, будучи в той же час хорошим вмістилищем для одягу. Дуже важливо правильно розпланувати внутрішній простір шафи купе. Це можна зробити і без участі фахівця своїми руками.

 • . 2

  Розподіляючи простір шафи купе, слід розділити його на три великі секції. Одну велику секцію належить облаштувати полками для одягу та шафками під дрібні аксесуари. У другій великої секції необхідно встановити кріплення для вішалок. А третій невелику секцію можна використовувати для зберігання взуття. Так як облаштувати шафа необхідно максимально ергономічно, секцію для взуття краще всього розташувати під двома великими.

 • . 3

  Розділяти простір між секціями можна за допомогою ЛДСП або МДФ. Використання ЛДСП дозволить трохи заощадити. Для початку необхідно розмітити на аркуші дві деталі. Розміри першого деталі будуть рівнятися по довжині ширини шафи купе і по ширині повинні відповідати його глибині мінус один сантиметр. Ця деталь відсіче секцію для зберігання взуття від простору, виділеного для двох інших секцій. Друга деталь повинна по ширині рівнятися глибині шафи, довжина визначається самостійно від стелі шафи до верхньої стінки майбутньої взуттєвої секції. Дана деталь поділить простір для великих секцій.

 • . 4

  Щоб рівно закріпити першу деталь необхідно скористатися водяним рівнем. Перед тим, як наповнити шафа купе перегородками, на деталях необхідно просвердлити отвори для меблевих шурупів. Зафіксувавши першу деталь можна встановлювати другу. Так як її установкою здійснюється поділ на дві секції, важливо заздалегідь продумати в якій секції буде зберігатися більше речей. Якщо шафа купе встановлений, наприклад, в спальні, то секція для поличок повинна бути не набагато менше секції з висувною скобою для вішалок. Коли ж шафа змонтований для передпокою, то розумніше зайняти секцією з вішалками велику площу.

 • . 5

  Полички вирізаються також з ЛДСП і встановлюються у відповідному відділенні. У відділенні для вішалок до верхньої кришки прикручується спеціальна висувна скоба. Також бажано придбати і необхідні шухлядки для дрібниці і обладнати ними шафа купе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :