Як обприскувати персики добривом?

як обприскувати персики добривом?

Вам знадобиться
 • Персики
 • Препарати для обприскування
 • Ремінь на обприскувач
Інструкція
 • . 1

  При посадці персиків навесні перший обприскування проводиться восени, поки температура вище + 5 градусів, потім обробка повторюється ранньою весною до того моменту, як почнуть розпускатися бруньки. Восени для цієї процедури знадобиться сечовина з розрахунку 700 гр. на 10 — 12 літрів води. Важливо пам’ятати, що обприскують не тільки стовбури та гілки, а й листя. Перед тим, як приступати до процедури, варто уважно вивчити, як обприскувати персики. Розпливання повинен бути якомога дрібніше, це допоможе рослинам не захворіти наступної весни.

 • . 2

  Обприскування проводиться не тільки восени, але і ранньою весною, коли температура вдень тримається не менше + 5 градусів. Для цього періоду оптимальним варіантом стане розчин бордоською рідини ( 500 гр. Вапна і мідного купоросу на 2 відра води). Цю рідину можна замінити нитрафеном ( 350 гр. На 1 літрів води) або препаратом № 30, який потрібно брати в такої ж концентрації, як попередній. Ця процедура і засоби допоможуть розібратися, як правильно доглядати за персиком. Однак, важливі не тільки препарати, але і час обприскування.

 • . 3

  Персики необхідно раз на рік обробляти сильним розчином азотних добрив, який запобіжить зараження різними хворобами і захистить від шкідників. Також бажано обробити персики і пізньої осені, після закінчення перших заморозків. Восени також можна дізнатися, як розмножити персик, і зробити це до останнього обприскування. Щоб позбутися від грибкових збудників та інфекційних форм хвороб, необхідне обприскування 46 -% розчином азоту або 5 -% розчином сечовини.

 • . 4

  Приступаючи до обробки, важливо стежити за її якістю. Якщо дерево молоде і ще сильно не розрослося, то для цієї процедури можна використовувати ремінь через обприскувач, з його допомогою необхідно обприскати листя з усіх боків. Про обприскуванні важливо прочитати якомога більше перед тим, як доглядати за персиком навесні. Якщо крона дерева широка і висока, то процедуру обприскування краще проводити після опадання листя, до цього краще спроби не виробляти, так як все одно залишаться необроблені листя, то є ризик інфекційних захворювань.

 • . 5

  Сечовина — це одне з найсильніших і необхідних засобів для обробки рослини. Перед тим, як вибирати персики, якщо на ділянці вже є дорослі дерева, потрібно запастися цим продуктом, який використовується не тільки при зараженні, але й профілактиці. Залежно від мети обприскування використовується різна концентрація препарату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :