Як обробити балкон пластиковими панелями?

як обробити балкон пластиковими панелями ?

Вам знадобиться
 • Пластик і рейки
 • Степлер і скоби
 • Ножівка
 • Розкладка
Інструкція
 • . 1

  Пластик є досить стійким матеріалом і переносить будь-які кліматичні умови. сухий або сире повітря ніяк не вплине на його зовнішній вигляд і не призведе до деформації панелей. Звертаючи увагу на те, як обробити балкон пластиковими панелями, слід врахувати вологість повітря і застосувати металеві профілю, які не будуть деформуватися при сирій погоді.

 • . 2

  Металеві наплавляти 27 мм х 28 мм прекрасно підійде для даної роботи. Вартість цього матеріалу невисока і обходиться всього 45 р за 3 метра. Це прекрасний матеріал, який піде для обробки балкона зовні. Розглядаючи, як обшити лоджію пластиковими панелями, слід користуватися технологією по збірці пластика. Лоджію можна віднести і до кімнаті і до балкону і розглядати як сухе приміщення. Тому слід по всьому периметру балкона прикріпити дерев’яні планки в кілька рядів. після чого обшити пластиком.

 • . 3

  Замислюючись над тим, як зібрати пластикові панелі, слід звернути на підготовку всього будматеріалу. Насамперед потрібно прорахувати кількість смуг, після чого нарізати їх одним розміром. Для поперечного різу слід скористатися ножівкою по дереву з маленьким зубцем. Якщо необхідно дізнатися, як обробити ванну пластиковими панелями, то слід звернути увагу на обробку балкона зсередини.

 • . 4

  Всі дії виконуються ідентично і для кріплення смуг необхідно мати степлер і скоби. Спочатку слід встановити ідеально рівно першу смугу, після чого виконувати набір пластикових смуг почергово. Розглядаючи, як обшити кімнату пластиковими панелями, приходиш до висновку, що суть обробки практично однакова і схожа на обшивку балкона. За перший пластикової панелі визначається відстань і встановлюються ельки. Це П образні розкладки одягаються по торцях і служать канавками для набору пластика.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :