Як обробити рану собаці після укусу кліща?

як обробити рану собаці після укусу кліща?

Вам знадобиться
 • Пінцет
 • Рукавички
 • Антисептик
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як обробити рану собаці, треба видалити і спалити кліща. Перше не можна робити незахищеними руками: тут обов’язково треба скористатися пінцетом і рукавичками, щоб ні в якому разі не бути в тілесному контакті з паразитом. В іншому випадку є ймовірність заразитися чимось небезпечним для людини.

 • . 2

  Роздумувати над тим, як пережити смерть улюбленого собаки, не доведеться, якщо витягти комаха до кінця. Пінцетом необхідно захопити його ближче до хоботка, наскільки це можливо, підтягнути, обертаючи його по колу. Вже через три кола кліщ буде цілком витягнутий. Висмикувати його небажано: він може розірватися, залишивши свої частинки в тілі пса. Також можна використовувати спеціальні інструменти для вилучення кліща. Після обробити рану антисептиком.

 • . 3

  Якщо витягти паразита не вдалося, потрібно звернутися до ветклініки. Для цього, звичайно, треба знати, як заповнити паспорт собаки. І все ж ця процедура не так складна, як подальше лікування вихованця. Відразу ж після укусу необхідно перевірити його стан і самопочуття. Серед симптомів можуть бути млявість, відсутність апетиту, температура вище 39, 5 градусів, незвичайний колір сечі. При наявності хоча б однієї з цих ознак потрібно терміново звернутися до лікаря.

 • . 4

  Однак господареві ще рано мріяти про те, як зробити іграшку для собаки. Тепер важливо стежити за якістю роботи медпрацівників. Деякі з них можуть запропонувати зробити укол собачці. Але треба знати, що такий укол не підходить для лікування інфекції у тварин. Це не принесе вихованцеві користі і навіть може викликати алергію. У важких випадках лікарі повинні взяти краплю крові для мазка з вуха пса для перевірки на інфекцію.

 • . 5

  Домашні тварини завжди важко переносять такий стрес, а тому треба заздалегідь вирішити, як познайомити собак з такими захисними засобами, як спреї, краплі і нашийники від кліщів. При цьому, краплі більш концентровані, а у нашийників засіб нанесено по довжині всієї стрічки. При контакті зі шкірою ці речовини проходять під шкіру в клітковину, накопичуючись в сальних фолікулах. А звідти вже після засіб виділяється назад невеликими порціями. Обробленим тваринам не можна купатися протягом трьох днів. Захист собаки від кліщів — це завдання кожного люблячого господаря. Адже бачити свою тварину радісним і щасливим — безцінне. А тому треба уважно стежити за вихованцем на прогулянці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :