Як обробити ванну пластиковими панелями?

як обробити ванну пластиковими панелями ?

Вам знадобиться
 • ПЛАСТКО
 • Бруски 20 мм х 50 мм
 • Степлер, скоби
Інструкція
 • . 1

  Звертаючи увагу на обробку ванної кімнати, приходиш до висновку, що кращим матеріалом є пластик. Цей вид обробки виконується досить швидко і обходиться недорого. Розглядаючи, як обробити ванну пластиковими панелями, робиш висновок, що цей оздоблювальний матеріал прослужить довгий час, не втративши при цьому зовнішній вигляд. Обробка ванної починається практично також, як і будь-яка інша робота. Насамперед виконуються підготовчі роботи, при яких відбувається звільнення приміщення від небажаних предметів.

 • . 2

  Далі необхідно здійснити закупівлю всього необхідного матеріалу. Якщо немає знань, як вибрати пластикові панелі, то для цього можна звернутися до продавця консультанта, який допоможе з вибором панелей. Закупивши матеріал, можна приступати до обробки стін у ванній кімнаті. Насамперед слід прикріпити брусок 20 мм х 50 мм до стіни, використовуючи для цього дюбель-цвяхи.

 • . 3

  Далі необхідно нарізати пластик за розміром і якщо він випадково забрудниться, то не слід задаватися питанням, як відмити пластикові панелі. Цю роботу слід залишити на заключний етап. Тепер варто повернутися до обробки ванної кімнати і встановити поверху плінтус розкладку, а по кутах виставити внутрішні куточки і закріпити з скобами. Далі потрібно порахувати кількість необхідних смуг і зробити заготовки. Розглядаючи, як різати пластикові панелі для ванної кімнати, слід врахувати, що для поздовжнього різу прекрасно підходить канцелярський ніж.

 • . 4

  Що стосується поперечного різу, то ножівка по металу буде просто незамінна. Наступні дії виконуються з установки пластика у вертикальному положенні. При розгляді, як правильно монтувати пластикові панелі, необхідно отримати консультацію і підготувати степлер і скоби. Перша смуга виставляється за допомогою рівня і вставляється в підготовлений куточок. Далі пристрілюється скобами з степлера, після чого виставляється наступна смуга і пристрілюється тим же способом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :