Як обшити лоджію пластиковими панелями?

як обшити лоджію пластиковими панелями ?

Вам знадобиться
 • Пластикові рейки
 • Пластик
 • Розкладка
 • Кліпси кріпленнями
Інструкція
 • . 1

  Пластик чудовий будівельний матеріал. який легко збирається і закриває всі нерівності стін. Для того щоб провести самостійно збірку, потрібно розуміти, як обшити лоджію пластиковими панелями. Для виконання даної роботи буде потрібно необхідний інструмент і сам матеріал. Цим матеріалом буде обраний по ширині і забарвлення пластик, а також весь необхідний чорновий матеріал, завдяки якому і буде здійснюватися кріплення панелей. Для того, щоб розглядати як зібрати пластикові панелі, потрібно спочатку підготувати планки, на які належить здійснювати кріплення пластика. Ними може служити дерев’яні рейки, металеві профілю або пластикові рейки.

 • . 2

  При пластикової обрешітки відбувається збірка набагато простіше, тому і вибираємо рейку з пластику. Якщо потрібні знання, як обробити ванну пластиковими панелями, то слід розглянути лоджію, на якій виконується обробка стін пластиком. Пластикова рейка має западину по центру і призначена для кріплення дюбель-цвяхів. Також ця западина служитиме засувкою для кліпс. які будуть тримати пластик. Лоджія — це кімната, тому при обробки її. слід розглядати питання, як обшити кімнату пластиковими панелями. По периметру встановлюються рейки в горизонтальному положенні, після чого виконується набір пластика в горизонтальному положенні. Але перед цим слід встановити всю розкладку по кутах.

 • . 3

  Далі, відбувається нарізка заготовок пластикових панелей і тільки після всіх підготовчих робіт можна приступати до обшивки стін пластиком. Розглядаючи, як обробити балкон пластиковими панелями, слід зрозуміти, що обробка може виконуватися зсередини і зовні. на даний момент мова йде про обшивки лоджії зсередини, тому й слід розглянути, що кріплення пластика виконується кліпсами. це говорить про те, що рівень при виконанні даної роботи необов’язковий. тому як, при найменших нерівностях пластик завжди можна зрушити, так як він не має жорсткого кріплення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :