Як обшити туалет пластиковими панелями?

як обшити туалет пластиковими панелями ?

Вам знадобиться
 • Профіль 60 мм х 27 мм
 • Пластик
 • Дриль, дюбеля
 • Пресшайбой
 • Свердло
 • Профіль 27 мм х 28 мм
Інструкція
 • . 1

  Пластик знайшов широке застосування, тому як є чудовим оздоблювальним матеріалом і може мати різний розмір. Крім того, пластикові панелі можуть мати різне забарвлення, що робить його ще більш незамінним матеріалом. Перед покупкою слід визначитися з шириною смуг і вибрати колір. Після чого слід розглянути, як обшити туалет пластиковими панелями. Для виконання опоряджувальних робіт, належить прикріпити планки, на які встановлюються пластикові панелі. Ними можуть служити профілю 60 мм х 27 мм, дерев’яні рейки 50 мм х 25 мм, пластикові річки 40 мм х 10 мм. Весь цей матеріал призначений для виконання однієї роботи, але слід визначитися і вибрати більш зручний.

 • . 2

  Прекрасним вибором буде профіль, який досить легко збирається. Перш ніж розглядати, як встановити пластикові панелі, слід провести кріплення металевих рейок. Для цього буде потрібно дриль, свердло діаметром 6 мм підвіси, дюбеля і пресшайбой. Заміряються місця для установки профілю і свердлити отвори, після чого прикладаються підвіси і кріпляться дюбелями. Далі встановлюється профіль 60 мм х 27 мм і підвіс прикручується пресшайбой. цей процес установки досить швидкий і займає всього пару годин. тільки пройшовши всі ці дії, можна обшити туалет пластиком.

 • . 3

  Після установки профілів в горизонтальному положенні, слід приділити увагу вадам, які вказують на що проходить комунікацію. Тепер слід розглянути, як закрити труби пластиковими панелями. Для цього буде потрібно скористатися напрямними, які вироблені з металу товщиною 0, 55 м і служать кріпленням для профілів. Виставивши на певній відстані від труби, напрямна кріпиться дюбелями, після чого торці профілю вставляються в неї і притягуються пресшайбой. Таким чином виготовляються короба, в яких проходитиме вся комунікація з труб. Вся зібрана конструкція повинна мати жорсткість, тому слід провести підтяжку вкручуючи запасні пресшайбой. Ось тепер, після всієї підготовки, слід розглянути, як обшивати стіни пластиковими панелями.

 • . 4

  Для цього належить виконати нарізку заготовок, і по черзі виконувати кріплення. Спочатку встановлюються внутрішні куточки у вертикальному положенні. Дана кімната містить чотири кута, що говорить про кріплення даної розкладки. Після цього поверху пускається Ельке, а понизу встановлюється плінтус. Далі слід вставити першу смугу так, щоб торці увійшли в Ельке і плінтус, а вертикальна сторона увійшла в кут внутрішньої розкладки. Після цього необхідно виконати кріплення, застосувавши при цьому пресшайбой. Далі береться наступна смуга і вганяють у попередню смугу, не забуваючи при цьому вставити торці в розкладку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :