Як обшивати стіни пластиковими панелями?

як обшивати стіни пластиковими панелями ?

Вам знадобиться
 • Пластик
 • Дерев’яна рейка
 • Степлер і скоби
Інструкція
 • . 1

  Пластик широко застосовується і відомий практично всім громадянам. велика кількість об’єктів виконується із застосуванням даного матеріалу. Це пов’язано з тим, що пластикові панелі не вибагливі і всі роботи виконуються досить швидко, що сприяє швидкій здачі будь-якого будівельного об’єкта. Починаючи розглядати пластик більш серйозно, слід торкнутися питання, як обшивати стіни пластиковими панелями. Перша дія вимагає придбання самого пластика і необхідного будівельного матеріалу. Після чого можна приступати до виконання поставленого завдання. Але для початку необхідно звільнити приміщення від непотрібних предметів.

 • . 2

  Далі виконується обрешітка, яка може мати дерев’яне, пластикове або металеву підставу. Більш поширений матеріал, є досить сухий і просушений ліс. Тобто дерев’яні рейки повинні бути повністю сухими, що позбавить в майбутньому всю обробку від деформації. Розглядаючи, як обшити туалет пластиковими панелями, можна зробити висновок, що всі роботи виконуються однаково. Спочатку встановлюються в кілька рядів по всьому периметру рейки, паралельно один до одного. Кріплення може здійснюватися двома способами. Якщо основа виконана з дерева, то досить саморізів 55 мм. Якщо основа виконана з цегли, то слід скористатися дюбель-цвяхами, які є чудовим кріпильним інструментом. Добре закріпивши дерев’яні рейки, слід перейти до нарізки пластика по необхідному розміром.

 • . 3

  Після чого слід розглянути, як встановити пластикові панелі. Пластик представляє з себе смугу, шириною 25 см і висотою 3 м. Тому належить виконати рез кожної смуги, до отримання необхідного розміру. Наступне завдання полягає в підготовці кутів, використовуючи розкладку. Всі куточки і пластик кріпляться до дерев’яних рейок маленькими цвяхами або скобою. Для більш швидкого способу збирання використовують степлер зі скобами. На дверних і віконних отворах встановлюється еф образна планка, яка створить закінчення пластику. Перед тим, як пустити пластикові панелі, слід пустити над стелею Ельке, а по підлозі встановити плінтус.

 • . 4

  Якщо проходить комунікація, то слід розглянути, як закрити труби пластиковими панелями. Для цього достатньо спорудити конструкцію з рейок у вигляді короба, тим самим огинаючи всю проводку. Для цього можна пустити рейки під скіс або у вигляді сходинки, після чого скріпити саморізами по дереву і обшити пластиком. збірка пластика виконується дуже просто. Вставляється перша смуга в один з кутів і закріплюється скобою. Далі вставляється наступна смуга і також кріпиться. Весь процес роботи виконується дуже просто і досить швидко. Після чого потрібно розвести теплий мильний розчин і протерти їм пластик від будівельного сміття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :