Як обштукатурити пінопласт правильно?

як обштукатурити пінопласт правильно?

Вам знадобиться
 • Пінопласт
 • Клей
 • Шпатель
 • Металеві армована сітка
 • Дюбеля
Інструкція
 • . 1

  Пінопласт — відмінний матеріал для утеплення будинків. Завдяки своїм теплоізоляційним властивостям, непоганому рівню з точки зору пожежної безпеки, простоті в установці і експлуатації він є одним з двухсертіфіцірованних матеріалів для утеплення по системі мокрих фасадів. Якщо утеплення необхідно і перевага віддана саме пінопласту, потрібно знати, як обштукатурити пінопласт правильно, щоб система утеплення виявилася надійною і прослужила довгі роки. Адже пінопласт — пухкий, ламкий матеріал, на який штукатурка не ляже рівним шаром. Насамперед, необхідно обробити стіни, на які буде покладений пінопласт. Потрібно прибрати стару потріскану штукатурку, і обштукатурити стіну заново, для створення рівної поверхні.

 • . 2

  Після того як стіни готові до укладання утеплювача, слід нанести клей на поверхню стіни і лист пінопласту. Далі потрібно притиснути пінопласт до стіни. Після висихання необхідно додатково закріпити утеплювач пластиковими дюбелями, які зазвичай використовують по кутах листа і в середній його частині. Часто трапляється, що утеплення тільки стін буває мало, тоді не залишається нічого іншого, як утеплити стелю пінопластом, або підлогу, або вікна, або навіть всі відразу.

 • . 3

  Пінопласт необов’язково прикріплювати до стіни за допомогою клею, можна використовувати і бітумну мастику. Її використання не менш зручно, ніж клей, але потрібно знати, як наклеїти пінопласт, змащений бітумною мастикою. Для цього мастику нагрівають до 180 градусів, і наносять на стіну. Далі необхідно на кілька хвилин міцно притиснути пінопласт до стіни.

 • . 4

  Після того, як пінопласт за допомогою клею або мастики прикріплений до стіни, необхідно правильно обштукатурити матеріал. Для того щоб штукатурка рівним шаром лягла на пінопласт, оштукатурювання повинно проводитися по металевій армуючої сітки. Сітку слід навісити на стіну горизонтально. Причому для зручності краще починати з верхівки стіни. Цей же метод — оштукатурювання по сітці — можна застосовувати і якщо питання в тому, як утеплити стіни пінопластом зсередини, а не зовні.

 • . 5

  Далі виробляється оштукатурювання по сітці. Першим шаром наноситься цементна штукатурка товщиною близько 5 см, потім — штукатурка, що містить вапно (вапняно-цементна) товщиною не більше 1 см. Так як закріпити пінопласт довелося армуючої сіткою для створення рівної поверхні, необхідно так обштукатурити стіну, щоб сітка була закрита цементом.

 • . 6

  Завершальним моментом в процесі утеплення є декоративні елементи для додання стінам естетичного вигляду. Як декоративні елементи можуть бути використані будь легкі облицювальні матеріали, такі як оздоблювальні камені, плитка, фасадні фарби, декоративна штукатурка та інше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :